Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Vakit bulunca evlenecekmiş :)

Ana Sayfa » Magazin » Vakit bulunca evlenecekmiş :)
Vakit bulunca evlenecekmiş :)

Nasıl bir rolle sinemada olmak istersiniz?
Hiç fark etmez. Senaryo çok önemli. Çok masum bir yüzüm olduğunu söylüyorlar. Genelde teklifler o yönde oluyor. iyi kızı oynuyorum ama artık bu masum suratın arkasındaki psikopatı göstermek istiyorum. Seyirciyi, görüntümle, oynadığım rolde ki zıtlıkla şaşırtmak istiyorum.

Gelen tekliflerde sevişmem, öpüşmem gibi kurallarınız oluyor mu?
Filmlerdeki cinsellik sahnelerine soğuk bakıyorum. Hollywood?da ?Sex And the City? diye bir film çekildi ve Sarah Jessica Parker hiç soyunmadı. Orada o rahatlıkta yaşamış bir kadının da böyle bir duruşu olabiliyor demek ki. Benim de böyle bir duruşum var.

Tutarsız erkeklerden hoşlanmıyorum
Dizide Cevahir?le yakınlaşacaksınız. Gerçek hayatta nasıl erkeklerden hoşlanırsınız. Pilates eğitmeni sevgilinizle ilişkiniz nasıl gidiyor?
Güzel gidiyor. Erkekte çok sağlam karakter arıyorum. Bir dediği diğerini tutmayan, tutarsız adamlardan hoşlanmıyorum. Kişiliği oturmuş olacak, egoları olmayacak. Egonun bir yerde kompleksten ileri geldiğine inanıyorum. Hayatı relaks yaşamak gerek. Huzur arıyorum, eğlenmek istiyorum. Bu özellikleri bulduğum bir erkekle beraberim ve çok mutluyum.

Aşk size ne ifade ediyor?
Hayattaki en önemli öğelerden biri. Aşka değer veren, aşkı arayan insanlardanım. Bulduğum zaman müthiş enerjik oluyorum. Aşk olmadığı ya da aşk acısı çektiğim dönemlerde dünya çok ağır ileriyor. Elimi bile kaldırmak istemiyorum.

Evlenmeyi düşünüyor musunuz?
Evlenme teklifi aldım. Yakın zamanda çekimlerden fırsat bulursam evleneceğiz.

Son derece doğal bir gülüşünüz olduğu söyleniyor.
Mutlu bir insanım, gülmeyi seviyorum. Herhalde o yansıyor. Düşünce gücüne inanan biriyim. Pozitif enerjinin dönüşü her zaman çok güzel oluyor.

Vakit bulunca evlenecekmiş :) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Uykusuzluk cinsel isteği azaltıyor Öğretmen polisler, vatandaşı suça karşı eğitiyor ORAY TURİZM Aloe Vera (Sarısabır) Bitkisi Yetenek Sizsiniz Türkiye – Kaan Gürsoy Gidince zaman durdu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır