Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Win 7 için Aero makyajı

Ana Sayfa » internet » Win 7 için Aero makyajı
Win 7 için Aero makyajı

Windows 7’nin Aero rengini bu araçlarla değiştirin.

Bu araçlarla Win 7’nizin Aero rengini özelleştirebilir, çeşitli koşullara göre değiştirebilirsiniz!

Windows 7’nin Aero Glass özelliği, renkleri değiştirmeye izin veriyor. Bu sayede Windows 7’nizi istediğiniz bir renge büründürüp özelleştirebiliyorsunuz. Ancak bu yazımızda size tanıtacağımız araçlar ile Aero renklerini daha da canlandırabilir, özel renkler seçebilir, rengi arkaplana veya hava durumuna göre değiştirebilirsiniz.

AeroTuner

AeroTuner, Aero rengini özelleştirmenize izin veren taşınabilir bir araç. Windows’un sunduğu varsayılan seçenekleri kullanmaktan sıkıldıysanız, bu araç sayesinde kendi Aero renginizi oluşturabilirsiniz.

Araç ile ana rengi ve parıltı rengini seçtikten sonra renk dengesi, bulanıklık dengesi gibi ayarlar üzerinde oynarak istediğiniz bir görüntüyü saniyeler içerisinde elde edebiliyorsunuz.

Aura

Windows 8’in Aero Glass rengini duvar kağıdına göre değiştiren bir özelliği olacağı söyleniyor. Ancak Windows 8’i beklemek istemiyorsanız Aura adlı taşınabilir aracı deneyebilirsiniz.

Aura, Aero rengini duvar kağıdı rengine veya etkin pencerenin simgesinin rengine göre değiştiriyor. IE9’da ise etkin sekmenin rengine göre değiştiriyor.

AeroBlend
Aura’ya oldukça benzeyen AeroBlend’in biraz daha iyi çalıştığını söyleyebiliriz. Bunun nedeni, renkleri hesaplamakta kullanılan algoritma olabilir. AeroBlend, taşınabilir bir uygulama olmadığından onu yüklemeniz gerekiyor.

AeroWeather

Bu pratik araç, Aero rengini şu anki sıcaklığa veya hava koşullarına göre değiştiriyor. Düşük sıcaklıklarda pencereler mavimsi bir renk alırken, sıcaklık yükseldikçe Aero Glass rengi kızıllaşıyor.

AeroRainbow
Bu araç, Aero renginizi ister rastgele, ister sizin tarafınızdan oluşturulan bir listeye göre değiştiriyor. Rengin hangi sıklıkta değiştirileceğini seçmeniz mümkün.

En az uzun aralık olarak 1 dakika ayarlamanıza izin veriliyor.

Win 7 için Aero makyajı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hoşgeldin 2021

Hoşgeldin 2021 02 Ocak 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Binlerce e-mail hotmailde kayboldu İpeka Bel soğukluğunun tedavisi hakkında Ne ßekleriz Hayattan Kanallar için takip kodu Nur Fettahoğlu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır