Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Windows için pratik pencere yönetimi

Ana Sayfa » internet » Bilgisayar » Windows için pratik pencere yönetimi
Windows için pratik pencere yönetimi

Windows’ta aynı anda birden fazla pencere ile çalışmaya ihtiyaç duyuyorsanız büyük ihtimalle pencereler arasında geçiş yapmak size zaman kaybettiren en önemli engellerden biridir. İhtiyaç duyduğunuz diğer pencereyi ALT + TAB veya ALT + SHIFT + TAB tuş kombinasyonları ile aramak eğer az sayıda pencere açıksa bir çözüm olabilir ama aynı anda görüntülemek istediğiniz pencereler varsa bu da çözüm olmayabilir.

Bu durumlarda ücretsiz WinNumpad Positioner adlı bir yardımcı işinizi kolaylaştırabilir. Çalışmak için fazla sistem kaynağına ihtiyaç duymayan (ve bu yüzden bilgisayarınızı yavaşlatmayan) bu ufak program Windows tuşu ve nümerik klavye yardımı ile açık olan pencereleri dilediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olabilir.

Örneğin Windows + Nümerik klavyedeki 6 tuşu ile aktif pencereyi ekranın sağına taşıyabilirsiniz. Windows + 2 tuş kombinasyonu ise aktif pencereyi ekranın üst kısmına taşıyacaktır.

Windows için pratik pencere yönetimi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi SORGULARDAYIM Gönül Limanı KENT OFİS KIRTASİYE VE BÜRO MALZEMELERİ AiHM Türkiyeyi mahkum etti GALİBA DÜNYANIN SONUNA GELDİK irc snomasklar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır