Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yazılımların gücü:Office uygulamaları

Ana Sayfa » Teknoloji » Yazılımların gücü:Office uygulamaları
Yazılımların gücü:Office uygulamaları

Teknoloji sektöründe olmayan firmaların programlara yaptığı yatırımlar, onların hayatını değiştirebiliyor. Bakın tohum üretimiyle uğraşan bir firma, yazılımlarını yenileyerek nasıl rahat rahat etti?

İş dünyasında yapılan en büyük yanılgılardan biri de yazılımların sadece teknoloji şirketlerinin işine yaracağı düşüncesi. Birçok firma, ellerindeki programların uzun yıllar boyunca işlerini yapmaları için yeterli olacağını düşünüyor.

Oysaki, sürümler arasındaki ufak değişiklikler bile günlük işlerinizin daha hızlı yapılmasına neden olabilir.

May Tohumculuk, Office 2007‘ye geçerek hem çalışanlarına kolaylık sağladı hem de teknolojinin nimetleri sayesinde vakitten tasarruf etmiş oldu.

Bir üst sürüme geçtiler rahat ettiler

Bu programın eski sürümlerini kullanan firma, ön yargısını yenerek Microsoft‘un en son ürünlerini kullanmaya başladı. Yayınladığımız videoda, bu basit değişiklik sayesinde şirketin günlük işlerinde nasıl da bir değişiklik yaşadığını görebilirsiniz.

May Tohumculuk, Excell ve Power Point sayesinde, aylık raporlarını çok daha hızlı geliştirmeye başladı. Şirket adına konuşan yetkililer, hepimizin kullandığı bu programların aslında ne kadar da faydalı olduğunu size gösterecek.

Yazılımların gücü:Office uygulamaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Windows xp ve 2000 de yönetici olmak SET ELEKTRONİK SES IŞIK SAHNE SİSTEMLERİ Uçuk ile ilgili bilinmesi gerekenler Depresyon nedir ? SABAHTAN BİR GÜZEL GÖRDÜM Kelebek v Türkçe Güncellendi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır