Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Youtube ve büyük yenilikler

Ana Sayfa » internet » Youtube ve büyük yenilikler
Youtube ve büyük yenilikler

YouTube’dan uzun zamandır beklenen yenilik sonunda gerçek oluyor. Ama hepsi bu kadar da değil…

YouTube yıllar önce açılmış ve insanları video izlemeye ve bu videolar hakkında yorum yapmaya yöneltmiş bir siteydi. Geçen zaman içerisinde bir formata büründü ve uzunca bir süredir kendisini yenilemiyordu.

Fakat artık bazı değişiklikler ile karşı karşıyayız. Yapılacak ilk yenilik ile beraberse artık YouTube’u fazlasıyla kullanan ve yüksek hızda internet bağlantısına sahip olan kullanıcılar, 15 dakikadan uzun olan videoları upload edebilecekler. Bu uzun videoları upload edebilmek içinse, kullanıcıların YouTube hesaplarını doğrulayıp, telefonlarına yollanacak olan şifreyi kullanarak bu yeni özelliği aktive etmeleri gerekiyor.

YouTube ayrıca 2D – 3D çeviri aracını da kullanıma açmış durumda. Böylece izlediğiniz bir videoyu direk olarak 3D’ye çevirebileceğiz. Tabi 3D destekleyen bir monitör olmadan bu işler olmuyor. Son olarak sisteme eklenen Vlix ve Magisto isimli iki yeni program sayesinde online yazı biçimlendirmesi ve bazı farklı efektler de görmek mümkün olacak.

Youtube ve büyük yenilikler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hoşgeldin 2021

Hoşgeldin 2021 02 Ocak 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Applenin çevrecilerle başı dertte Burcu Güneş Resimleri Bu Firefox başka Firefox! NETADAM BİLGİSAYAR Mirrors Edge 2 Trailleri Yayınlandı Castlevania: Lords of Shadow

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır