Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yürüyen Merdivenler

Ana Sayfa » Serbest » Makaleler » Yürüyen Merdivenler
Yürüyen Merdivenler

Bu konuyla alakalı yazı ve yorumları görmeden önce sadece haberlerde bir kaç kare görüntüyü gördüm ve direk şunu düşündüm.

En sağda, iniş halinde yürüyen merdiven, insanlar orda topluca inmeye çalışıyor, bir yığılma olmuş, herkes inişin derdinde, kılıçdaroğlu geriden geliyor, ” işte sağ taraf da trafik sıkışık, soldaki merdiven boş, yolum açılmış, hemen ineyim, herkesin indiği yerden inmeye kalkarsak, 2 dakika kaybederiz, bizim elemanlar demek tafiği açmışlar, helal olsun” düşüncesine kapılmış olacak ki, cıkış merdiveninden inmeye kalktı. Yoksa aklı selim bir insan, çıkış merdivenine gidip inmeye çalışırmı. Bunun insanlık haliyle ne alakası var onuda çözemedim.

 Mesela, ülkeyi yönetiyorsun, Yunanistan için söyleyeceğin birşeyi israil için söylüyorsun, ve dilimiz sürçtü, insanlık hali, ne olacak, düzeltiriz onun içinde konuşuruz.

Bende sayın kılıçdaroğlu gelirken, ana muhalefete can gelecek, kan gelecek, heyecan gelecek diye düşünmüştüm ama, ne can, ne kan, nede heyecan geldi.

Sayın kılıçdaroğlunu seviyorum, Ecevit`i taklit etmeye çalışıyor, ama hani, Yetenek Sizsiniz yarışmalarında görüyoruz ya, taklit yapmaya çalışan yarışmacı, “Evet sanatçıyı taklit ettim ama, kendi yorumumu kattım” der gibi. Ecevit`i taklit ederken kendi yorumlarını da katıyor. Daha enteresan görüntüler ortaya çıkıyor.

Her ne ise bağlayalım, atalarımızında bir lafı var, “adam olacak cocuk b.kundan belli olur”..

Yürüyen Merdivenler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Macera mı? Güven mi?

Macera mı? Güven mi? 24 Aralık 2010

tersten yaşamak hayatı

tersten yaşamak hayatı 24 Aralık 2010

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi GRAFİK DÜNYASI Vhost Hizmeti Domuz Gribi (yazan: economist ) Pancar dayanıklılığı artırıyor Bu Kalp Seni Unutur mu? Bitmeli mi? Kanser tedavisi için umut ışığı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır