Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Haber, Samsun » Şanslı Kupon Bafra Özgenoğlu Büfede Oynandı

31 Mart 2010 Çarşamba Akşamı çekilen Şans Topu çekilişinde şanslı numaralar 1-12-15-19-29+6 olarak belirlendi. Çekilişin sonunda ise yapılan açıklamada Şanslı İl Samsun, Şanslı İlçe ise Bafra olarak açıklandı.
Bu sabah itibari ile herkes şanslı talihliyi ve kuponun oynandığı bayiyi merak etmeye başladı. Birçoğu da söylenenleri 1 Nisan Şakası sandı.
Fakat asıl gerçek Milli Piyango Genel Müdürlüğünden saat 10.00?da Bafra İlçesinde Alaçam Caddesinde Sayısal Loto, Şans Topu,Süper Loto,Şans Oyunları bayiliği yapan Özgenoğlu Büfe sahibi Fatma Özgen?e gelen telefonla anlaşıldı.
Şans Topunda yapılan çekişle büyük ikramiye 1 kişiye çıkmış o da Bafra?ya isabet etmişti.
Özgenoğlu Büfe sahibi Fatma Özgen yaptığı açıklamada,??Bu sabah işyerimi açtığımda herkes Bafra?ya Şans Topundan büyük ikramiye çıktığını söyledi. Biz bayiler Milli Piyango Genel Müdürlüğünden telefon gelmeden hangi bayide oynandığı konusunda bilgi sahibi olamıyoruz. Herkes merak içinde kime çıktığını ve hangi bayiden oynandığını merak etti.
Saat 10.00?da Milli Piyango Genel Müdürlüğünden bize telefon geldi. Tebrik ettiler. Bizde oynanan kupona isabet etmiş. Şanslı talihli Bafra?da bugüne kadar çıkan en büyük ikramiye ye sahip oldu. Toplam 547.000 TL. kazandı. İnşallah ihtiyacı olan birine çıkmıştır diyoruz. Büyük ikramiyenin bizim bayiimizden oynandığını duyanlar ise bu akşam oynanacak olan devirli 10.000.000 Tl ikramiyeli süper loto oynamak için akın ediyorlar. Herkese bol şanslar dilerim.??dedi

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2010 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList