Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Teknoloji » windows 7 içerikli telefon

Microsoft ile işbirliği yapan Vodafone, Lg Optimus 7’yi Türkiye’de satışa sundu…
Vodafone, Microsoft Windows Phone 7 işletim sistemine sahip ilk telefon olma özelliğine sahip LG Optimus 7’yi Türkiye’de kullanıcılarına sunuyor.
Vodafone aboneleri, LG Optimus 7’ye 24 ay abonelik karşılığında CepNet paketi ile ayda sadece 61 TL’ye, 1 GB’lık mobil internet paketi ile ayda 74 TL’ye sahip olabilecekler.

Windows işletim sistemini kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak yeni bir yapıda kurgulayan Microsoft, Windows Phone 7 işletim sistemini ilk kez, LG Optimus 7 modeli ile tanıştırıyor. LG Optimus 7, 3.8 TFT dokunmatik ekranı ve 1 GHz işlemcisiyle dikkat çekiyor.

LG Optimus 7’nin 5 megapiksel autofocus’lu, 360 derece panoromik çekim moduna sahip kamerası, 2592 x 1944 çözünürlük özelliği ile yüksek kalite fotoğraf ve video çekme avantajı sunuyor.

512MB RAM’e sahip LG Optimus 7, 16 GB dahili hafızası ile kullanıcılarına geniş bir depolama alanı sunuyor. HSPA, Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı seçenekleri bulunan

LG Optimus 7, 7.2 Mbps veri indirme ve 5.76 Mbps veri yükleme hızını destekliyor.

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,Vodafone olarak, Türkiye’deki tüketicilerin beklentilerini ve pazarın ihtiyaçlarını göz önüne alarak, mevcut portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz. Bu yaklaşımımızı son olarak, 2011 yılının başında uygulamaya koyduğumuz Süper İnternet stratejisiyle daha da güçlendirdik. Türkiye’deki herkesin internetin sunduğu olanaklardan eşit şekilde faydalanabilmesi için akıllı telefonların kritik öneme sahip olduğuna inanıyor, mobil iletişim hizmetlerimizi avantajlı cihaz kampanyalarıyla desteklemeye odaklanıyoruz. Bu çerçevede, geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ilk 3 boyutlu telefonu LG Optimus 3D’yi pazara sunmuştuk. Şimdi de LG’nin bir diğer yenilikçi ürünü olan LG Optimus 7’yi Türkiye’nin ilk Windows 7’li telefonu olarak piyasaya sürmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2011 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList