Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple İleri mi Gitti?

Ana Sayfa » internet » Apple İleri mi Gitti?
Apple İleri mi Gitti?

Geçtiğimiz günlerde iPhone’un prototiplerinden birini kaybettiği için intihar eden işçi, Apple’ın gizlilik prensiplerini sorgulatıyor.

Foxconn çalışanlarından Sun Danyong, geçtiğimiz günlerde iPhone’un dördüncü nesil prototiplerinden birini kaybetmiş, bunun üzerine yetkililer Danyong’un evine izinsiz girilip, her yeri aramıştı.Yaşanan olayların sonucunda ise Çinli işçi Sun Danyong, evinin camından atlayarak intihar etmişti.

Bir insanın ölümüne sebep olan kayıp prototip, tüm dünyada büyük ses getirdi. Apple’ın gizlilik prensiplerinin abartı boyutlarda olduğu söyleniyor. Ne olursa olsun bir çalışanın bu kadar üzerine gidilmemesi gerektiğini savunanlar da var, intihar eden işçinin gizli işlere karıştığını iddia edenler de var. Kesin olan tek bir şey ise, 4. nesil iPhone’un bir insan canına mal olduğu.

Apple İleri mi Gitti? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

FBI25 Temmuz 2009

bencede ileri gidilmiş..Hiçbirşey ama hiçbirşey insan hayatından daha önemli ve değerli deildir.Gerçi millete bu paragözlük olduğu sürece nice canlara kıyılır..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Karşıyaka’da Eğlence Öğrencinin sorusu Helper Takip Diabetes Mellitus durumu Azra’yı Sahnede Çok Zor Durumda Bırakmış Apple susturmaya çalışıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır