Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script® v.eLite Üstbar “Bağlan” Seçeneği Tanıtımı

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek v. Elite » Kelebek Script® v.eLite Üstbar “Bağlan” Seçeneği Tanıtımı
Kelebek Script® v.eLite Üstbar “Bağlan” Seçeneği Tanıtımı

Bu konu başlığında Üstbar’da bulunan “Bağlan” seçeneği hakkında genel tanıtım yapılacaktır.

Üstbar’ı diğer konu başlığında tanımış olduk.Üstbarda bulunan “Bağlan” seçeneğine tıklandığında yukarıdaki resimde görüldüğü gibi yeni bir alt seçenek başlıkları açılacaktır.Bunlar;

*Bağlan/Tekrar Bağlan: Bu seçenek tıklandığında bağlı olduğunuz sunucu üzerinde bağlantınızın kesilip,tekrar bağlanmanız sağlanacaktır.Lag gibi durumlarda yazdıklarınız sunucudaki diğer kullanıcılar tarafından görülmeyebilir.O nedenle bu seçeneğe tıklayıp bağlantınızı yenileyip,tekrar sunucuya bağlanabilirsiniz.

*Kelebek Sohbete Bağlan: Bu seçenekte Klavye Bilgisayar Hizmetlerine ait olan Kelebek sunucularının diğer bir IRC serveri olan sunucuya bağlanmanızı sağlayacaktır.

*Son Bağlandığım Sunucuya Bağlan:Bağlantınız kesilmeden önce en son bağlandığınız sunucuya bağlanmanızı sağlayacak olan seçenektir.Sistem daha önce bağlandığınız sunucuyu kaydediyor böylece bağlanmak istediğiniz sunucunun adresini tekra tekrar girmenize gerek kalmıyor.

*Bağlantı Menüsü:Evet.. yeni bir seçenek yeni bir avantajdır Kelebek v.Elite’de.Bu seçenek tıklandığında bağlantı ayarlarınızı yapacağınız bir panel açılmaktadır.Buradaki seçenekleri bir kez değiştirip kaydettiğinizde artık sunucumuza her bağlanmak istediğinizde yine aynı değişiklikleri yapmanıza gerek kalmıyor. v.Elite akıllı hafızasıyla herşeyi hatırlayıp ayarlarınızın aynı kalmasına imkan sağlıyor.

Not: v.Elite tanıtımı devam etmektedir.Diğer konu başlığından konu hakkında ayrıntılı bilgiyi takip ediniz.

Kelebek Script® v.eLite Üstbar “Bağlan” Seçeneği Tanıtımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BaRBaR24 Haziran 2009

KelebekScript ayrıcalıklarından yararlanmak için geç değil.! KelebekScript v.elite hemen indirin.. ==>http://www.kelebek.gen.tr/kelebekelite.exe

FBI28 Haziran 2009

Bu seçenekte gayet hoş ve iyi düşünülmüş.. Bağlantımızın bir sebebten gitmesi nedeniyle auto bağlanmayı sağlamak çokta zor değil.. Güzel bir çalışma..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Koruma Sistemi

Koruma Sistemi 04 Eylül 2010

Kelebek Elite

Kelebek Elite 27 Ocak 2010

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CD Sürücü Nedir? İktisat’ın dalları Türkiye`ye Bir Şey Olursa… GEL SENİNLE RESİM YAPALIM ZULME DİRENMEKTİR HAYAT Aşkımız Bir Roman

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır