Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

BAŞLAT MENÜSÜNÜ DEĞİŞTİRMEK

Ana Sayfa » internet » Bilgisayar » BAŞLAT MENÜSÜNÜ DEĞİŞTİRMEK
BAŞLAT MENÜSÜNÜ DEĞİŞTİRMEK

Tclock programı Freeware olarak dağıtılıyor. Dosyayı http://www.pcmagazine.com.tr adresinden erişebileceğiniz ” PC Magazine Online’ın “dergide adı geçen dosyalar” bölümünde TCLOCK.ZIP adı altında bulabilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirin ve ZIP dosyasını açın. TCLOCK.EXE dosyasının üzerine tıklayın. Ekranın sağ alt tarafında görülen saat formatının değiştiğini göreceksiniz. Buraya sağ fare düğmesi ile tıklayın ve açılacak olan menüden TCLOCK PROPERTIES komutunu çalıştırın. Ekrana gelecek olan diyalog kutusunun TASKBAR bölümündeki seçenekleri kullanarak başlat menüsünde yazan yazıyı ve kullanılan simgeyi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu değişikliğin her seferinde etkin olması için TCLOCK.EXE programı için bir kısayol oluşturun ve PROGRAMLAR menüsündeki BAŞLANGIÇ klasörüne koyun. Böylece her Windows açılışında BAŞLAT menüsünün görüntüsü değişecektir.

BAŞLAT MENÜSÜNÜ DEĞİŞTİRMEK - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

DewiLKinG25 Aralık 2009

Değişmesi güzeLmiş.bunu biLmeyenLer iLLaki vardır.PayLaşmanız güzeL oLdu.Artk isteyen değiştirebiLir.TşkrLer biLgiLer için.

FBI26 Aralık 2009

Başlat menumden memunum değiştirmek istemiyorum :D klasik olması ideal :) heheh güzel bir paylaşım.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sevdiğimizle yaşlanmak IP Address Locator ( IP adresi Tespit ) Aşkın Nur Yengi Resimleri Onu, ‘Lopez’ Diye Çağırıyormuş Şifalı bitkiler’in hastalıklara karşı önemli Mirc ve irc komutlarının entegrasyonu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır