Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Grip tedavisi hakkında bilgilendirme

Ana Sayfa » Sağlık » Genel Sağlık Bilgisi » Grip tedavisi hakkında bilgilendirme
Grip tedavisi hakkında bilgilendirme

Grip kış mevsiminde görülen nefret edilesi bir hastalıktır. İnsanlar daha çok soğuk havalar da grip olabilirler. Gribin doğal ya da ilaçlarla çözüm yolu bulunmaktadır. Fakat eski sağlıklı halinize kavuşabilmeniz en az 3-4 günü bulmaktadır. Bu süreyi daha aza düşürmek tamamen sizin ya da doktorunuz uygulayacağı tedavi biçimine bağlıdır.

Grip tedavisi için öncelikle temizlik ve tüketilen yiyeceklerin sağlığa yararlı olması gerekir. Soğuk algınlığına yakalandığınız da burnunuzda salgılar oluşacaktır. Her saatte bir burnunuzu lavaboda mikroplardan arındırın. Aynı zaman da gribinizin geçmesi için sıcak ortamlar da bulunmanız gerekir. Ihlamur kaynatın ve için. Sıcak su sizin soğuk algınlığından kurtulmanızı sağlayacaktır.

Gribal enfeksiyona yakalandığınız da yediklerinize de dikkat etmelisiniz. Öncelikle soğuk yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Çay ve ıhlamur içmek sizin sağlığınıza kavuşmanızı sağlayacaktır. Aynı zaman da grip olduğunuz da portakal ve mandalina gibi bol c vitaminli meyveler tüketmeyi ihmal etmeyiniz.

Grip tedavisi hakkında bilgilendirme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Çok yemek yemekten kurtulmanın yolları Kamera Önüne Tesadüfen Geçmiş Çocuğa uygun uyku ortamı yaratma Erkeklerin Kadınlardan Ricaları Yaygın tehlike sigara The Darkness II

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır