Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hangi kondom kullanılmamalıdır?

Ana Sayfa » Sağlık » Genel Sağlık Bilgisi » Hangi kondom kullanılmamalıdır?
Hangi kondom kullanılmamalıdır?

İlişkinizin içinde cinsel bir birleşim elbette olacaktır. Fakat bilinçsizce yapılan bu cinsel birleşim daha sonradan istenmeyen sonuçlar başımıza dert açabilir. İlişkiye girilirken mutlaka prezarvatif kullanılmalıdır.  Prezervatif kullanımı sağlığınız açısından çok önemli bir rol oynamaktadır.

Prezervatif kullanırken kafanızda düşünceler oluşmayacak ve cinsel birleşiminizde daha aktif olabileceksiniz.  Kondom kullanmadığınız taktirde kafanızda acaba AIDS olur muyum? Acaba yanlışlıkla hamile bırakır mıyım? gibi sorunlar kafanızda oluşur ve cinsel ilişkiniz bir kabusa dönüşebilir.

Prezervatif görevini, yapıldığı maddenin sağlamlığına göre daha sağlıklı yapacaktır. Bu nedenden dolayı aldığınız markaların kaliteli bilindik markalar olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Okey prezarvatif,  Durex prezervatif, Eros prezarvatif gibi ürünler sizlere kullanımınız sırasında sorunlar yaşatmayacaktır.

Prezervatif kullanmanız gebelik açısından da önemlidir ve bunun içinde kaliteli prezervatifleri kullanmalısınız. Prezervatifin delik olabilme ihtimalinin de olduğunu unutmayınız. Ansızın sizleri bir misafirin ziyaret etmesini istemiyorsanız, prezervatif de kaliteye önem vermelisiniz.

Hangi kondom kullanılmamalıdır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi KELEBEK UÇUŞU Tevfik YALÇIN ŞAN OTEL Dünya Markalarının Bir Numaralı Tercihi Şu 5 tipe Dikkat! İnsanlar oruç tutarken neden asabi olur? Kolera

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır