Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hülya’yı Ti’ye Aldı

Ana Sayfa » Magazin » Hülya’yı Ti’ye Aldı
Hülya’yı Ti’ye Aldı

Bayülgen,avşarın Habertürk’teki programında ‘Ay Lav Yu’ filminin yönetmeni ve oyuncusu Sermiyan Midyat`ı konuk ettiğinde sözlerini bir türlü toparlayamamasını ekrana taşıdı.

Hem filmi, hem ‘ı love you’ sözünün anlamını anlatmaya çalışan avşarın, öyle cümleler kurdu ki, dinleyen kimse anlayamadı.

Bu durumu ti’ye alan bayülgen, “Zor olan şudur… Programın açılışında programı sunan kişinin üzerinde öyle bir ağırlık vardır ki hakikaten saçmalamaya çok müsaittir” diye konuştu.

Avşarın yüz ifadesinin başka, konuştuklarının bambaşka olduğunu söyleyen Bayülgen, görüntüleri izlettikten sonra Avşar kızına hakkını da şu sözlerle teslim etti:

“Hiç bir şey anlamıyoruz. Tamamen saçmalıyor ama hakikaten Hülya’yı çok severiz. Çok tatlı kızdır. Onunla ilgili özel bir bilgi vereyim; bizim programımıza, özellikle
ses sanatkarı olanlar ya da Hülya kadar meşhur olanların genelde önünden çanta taşıyıcılar gelir. Her çantanın bir adamı vardır… Önden onları gelir,bunları gelir, kulislere bakılır bilmem ne. Biz hakikaten bunlara hiç bir hizmet vermeyiz ve böyle gelenleri de sevmeyiz. Özel oda açtıranları falan. Bir tek Hülya, ‘Naber nasılsınız?’ falan diye içeriye girer. Hakikaten çok tatlı ve çok mütevazidir ama işte görüyorsunuz hepimiz gibi saçmalamaya muktedirdir.”

Hülya’yı Ti’ye Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RauL14 Şubat 2010

FOREVER KELEBEK

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Atatürk ve Cumhuriyet Bunları biliyor musunuz? KALEHAN TOUR PELİKAN RENT A CAR İZMİR ATILIM FACTORİNG İlk kadın milletvekili

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır