Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Internet Ne Kadar Güvenli?

Ana Sayfa » Kelebek Destek » Internet Ne Kadar Güvenli?
Internet Ne Kadar Güvenli?

Internet’in, şu an için, çok fazla güvenli olduğu söylenemez. Nadiren de olsa, kişisel iletiler (e-posta, e-mail) kötü amaçlı, profesyonel kişiler tarafından illegal yollarla ele geçirilebilir. Özellikle ticari kuruluşların Internet’i kullanmaya başlamaları ile birlikte, Internet’te güvenlik probleminin çözümü için ciddi çalışmalar yapıldı.Web üzerinden iletilen her türlü bilginin, yeni şifreleme teknikleri ve çok yüksek hızlı hatlar sayesinde yeterince güvende olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, yine de, kullanıcı şifreleri, banka kredi kart numaraları ve benzeri gibi gizlilik içeren bilgileri net üzerinde serbestçe göndermeyin (e-mail ile, güvenlik kilidi olmayan Web listeleyicileri ile vb.)

Internet Ne Kadar Güvenli? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

FBI03 Mayıs 2009

İnternete pek güvenemiyorum.Mesela hiç bi alış-verişimi internetten yapmam.Hiç bi şekilde kredi kartı numarası girmem.Bence en güzelide bu sanırım.. Sağlamcı olmak lazım.

bARbAR04 Mayıs 2009

Her ne kadar güvenli olsada cahil insanımız çok, telefonla yada maille gelen e-postalardan ya virüs alıyorlar bilgisayarlarına yada gelen e-postaya krede kartı numarası ve şifresini veriyor maalesef..

DesigneR04 Mayıs 2009

İnsanlar için büyük bir kolaylık ve rahatlık olan internet de diğer tüm konularda olduğu gibi sürekli sahtekarlığın arttığı bir konu.İnsnalar nedense kendisine faydası olan herşeyi alt üst etmeye çalışmakta.İnternetin güvenliği hususu da gerçekten sorunlu bir konu.Ben de güvenliğine inanmıyorum.

DarkeLf08 Mayıs 2009

İnternetin kullanımının ne kadar faydası varsa ve ne kadar kolaylıklar saglanmıssa, bir o kadarda aşırı şekilde kötülüğün yansıtılması söz konusu. Özellikle ailemizde cocuklarımıza ve kız cocuklarımıza uyarılarla dikkat etmelerini ve mümkün olabıldıgınce en kısa ve belirli sürelerde girdigi ve yaptıkları sayfalardan neleri gözlemledikleri arastırdıkları takip edilmelidir.

NOT: İnternet hem güzel PC’ye baglayıcı bır sistemdir. ( ama iyi kullanıldıgı takdirde)

Kelebek Gen TR

ArmeDia10 Mayıs 2009

İnternet Bilgisayarınızda özel hayatınız ile ilgili bilgi bırakmadığınız kadar güvenlidir :)

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Giriş

Kelebek Giriş 27 Ocak 2010

Kelebek Bul

Kelebek Bul 27 Ocak 2010

Kelebek in

Kelebek in 27 Ocak 2010

Kelebek Download

Kelebek Download 27 Ocak 2010

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Göle koş aklın varsa Kuş Deyip Geçmeyin GÖZ YARALANMALARINDA KORUNMA VE İLKYARDIM Akut Bronşit Hastalığı Maria Sharapova ADINI HASRET KOYDUM

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır