Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebeğin Kanatları

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebeğin Kanatları
Kelebeğin Kanatları
Kelebeğin Kanatları

Kelebeğin Kanatları

Kelebekler Özgürdür parolasıyLa çıkıldı yola. Kendiğini, Özgürlüğün temsilcisi olarak gören bir avuç insanın kurmuş olduğu, arkadaşlık dostluk ve sevgi ortamı, bu ortamın bekçileri, kurucuları ve kullanıcıları kelebek ömrü kısadır diyenlere inat, ortamı kişisel menfaatler uğruna yok etmeye çalışanlarla mücadele ederek, 2003 yılından bugüne ulaşabilen ender yerlerden biridir kelebek.  Bir sohbet ortamından daha fazLasına ulaşabilmenin sebebidir kelebeğe bağlanmak. Arkadaşlı, dostluk sevgi ve daha fazlasını bulmak için başka yerde aramalar yapmaya gerek yok. Kendi alanlarında uzman yöneticiler  size verdikleri sınırsız ücretsiz ve sevgi dolu hizmetle ortamı dahada özgür kılmaya çabasındadırlar.

Sadece sohbet mi ? Tabiki KELEBEK sadece sohbet’den oluşmuyor.  Paylaşımlarınız için Kelebekforum kişiseL bir blog siteniz olsun istiyorsanız kelebekblog, coderlarımız tarafından uğraşıLan sizLer için kelebek scriptLer ve en sonunda bunca çaLışmanın ürünü KeLebek V eLite.  Kendinize ait bir maiL almak istiyorsanız kelebekmail, 7/24 güncellenen editörlerimizin çaLışmasıyla kelebekhaber ve daha bir çok yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz KELEBEK projelerimiz.

ProfesyoneL ve sistemLi bir biçimce çaLışan yöneticilerimiz sorumLuLuğu, ne yapmasını biLen uzman kadromuzLa KeLebek de hizmet sınırsız hizmet vermekdeyiz. Kelebek, e- sosyaL arkadaşLık platformudur. İstikrarlı yöneticilerinin kurmuş olduğu yönetim sistemiyle  IRC üzerinde gerçek manada  arkadaşLığın dostLuğun tek gerçek adresidir.

Kelebek Doğru yerde doğru zamanda oLan userinden en üst yetkiLimize kadar bir birLikteLiktir. Hayatının bir böLümüne Kelebeği koymuş insanLarın ortak paydasıdır keLebek. BizLer kelebeğin Türkiye nin ve dünyanın 4 bir yanında buLunan KeLebek kullanıcıLarı KeLebeğin kanatLarını oLuşturuyoruz. Siz de bu büyük KELEBEK’ de yerinizi almalı kelebeğin kanadını oluşturmalısınız.  

OZAN ŞAHAN

biLisim@kelebek.gen.tr
ozansahan@kelebekmail.com

Kelebeğin Kanatları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

Yürüyen Merdivenler

Yürüyen Merdivenler 10 Mayıs 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Hangisi için Söyle Adam Ve Kelebek Bir erkeğin ağlaması şalgam suyu ve faydaları Windowsun çeşitli kapanış mesajları METAS SERİGRAFİ VE EMPRİME BASKI TİC. A.Ş.

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır