Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script

Ana Sayfa » Kelebek Script

Kelebek IRCd 06 Ocak 2024 Okunma 1 Yorum

Kelebek v Türkçe Güncellendi
Kelebek v Türkçe Güncellendi GKelebek Türkçe Logo Türkiye’de eşsiz bir chat lezzeti artık evinizde! Kelebek Script’i  bu adresten bilgisayariniza yükleyebilir yeni arkadaşlık ve dostluklara yelken açabilirsiniz. Kelebek Script’in kullanım kolaylığı sizleri büyüleyecek.

Kelebek Script 17 Temmuz 2011 Okunma 2 Yorum

Kelebek Müzik Kanalı
Kelebek Müzik KanalıKelebek Script`in webli kanal sistemine bir kanal daha eklendi. Kelebek Script v. Elite ile, #müzik kanalına girdiğinizde, güzel bir sürpriz ile karşılaşıyorsunuz ve müzik arama sistemi karşınıza geliyor. Tamamen türkiyede bir ilk olan sistem, KBSC ekibi tarafından hayata geçirilmiş durumdadır.

Kelebek Script 04 Mayıs 2011 Okunma 1 Yorum

Kelebek Script Web Kanal Sistemi – Okey Kanalı
Kelebek Script Web Kanal Sistemi – Okey KanalıKelebek Script`in webli kanal sistemini, Kelebek Script Elite kullanan herkes bilir. Size Kelebek Script v.Elite üzerinden nasıl okey tavla oynayabileceğinizi anlatacağız. Hatta Facebook da yüzlerce kişinin bu uygulamarı oynarken, sizin hem kelebek üzerinde chat yapma zevkini hemde facebook üzerinde oyun oynama zevkinizi nasıl katlayabileceğinizi...

Kelebek Hakkında 03 Nisan 2011 Okunma 4 Yorum

Kelebek Final
Kelebek FinalKelebek Script`i üretmeye başladığımız günden bu güne kadar, internet IRC sohbet sistemine, bir çok yenilik, birçok ilk getirdik. Bunları burada saymakla bitiremeyiz. Saymayıda düşünmüyorum aslında. Bizi takip edenler hala ilklerle ve ilk güzelliklerle karşılaşıyor ve hizmetlermizden yararlanıyor.

Kelebek Script 29 Ocak 2011 Okunma 1 Yorum

Kelebek Script v.6
Kelebek Script v.6Program Adı: Kelebek Script Version : v.6 Yapımcı : KBSC Boyut: 3.22 MB Download Adresi : Kelebek Script v.6 [Exe] Download Kelebek Sc ript v.6[Zip] Download Kelebek Script v.6 [Rar] Download Kelebek Script`in ilk sürümlerine benzer bir görüntü ile karşımıza gelsede, uzun yıllar, kullanım rahatlığı, hızı ve, içeriğindeki farklı...

Kelebek Hakkında 14 Aralık 2010 Okunma 3 Yorum

kelebek script artik tam bir marka
kelebek script artik tam bir markaKelebek Script Marka Tescilli  Bir Programdır. İzinsiz Kullanımı suç teşkil edecektir. Kelebek Script, TPE tarafından tescil edilmiş bir markadır. Kelebek Script`in korunması ve telif haklarına göre izinsiz kullanımı suçtur. Kelebek Script`i izinsiz kullananlar hakkında savcılığa suç duyuruları yapılmaktadır.
Diğer Sayfalar : 12345İleri ›

POPÜLER İÇERİKLERSitemizdeki en popüler içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Sevginin karşılıksız olanı Kodları Gruplama Artrit Anneye Özel Gönül Bağı SEKURO PLASTİK AMBALAJ A.Ş.

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır