Kelebek Chat!

kelebek chat
kelebek chat

Chat Kelebek`de başlar. Kelebek`te biter.
Kelebeğin ömrüne bakarak, Kelebek Chat`e ömür biçmek gibi gereksiz girişimlerde bulunan insanlarımıza inat, susmayan klavyelerimizle paylaşımlarımıza devam ediyoruz.

Kelebek Chat bir döneme imzasını atmış bu dönemi hala alt yapısındaki kalitesiyle, devam ettirmekte olan ender chat ortamlarından biridir.

Kelebek Chat dediğimizde aklımıza bir büyük Kelebek IRC Chat sunucusu gelebiliyorsa, bunun sebebi, Kelebek`de geçen yılların güzelliği ve unutulamamasıdır. Kelebek`de chat bir başkadır. Bu başkalık emin olunki herkesin farkında olduğu bir yapıdır.

kelebek chat
kelebek chat

 Kelebek Script Güncel Versiyon Download!

 

Kelebek`de chat`in adıda var tadıda var. Kelebek`de chat`in bir kalitesi bir ismi var. mIRC chat konusunda dünyanın bile soru işaretleriyle dolu olduğu dönemlerde Kelebek IRC Network`u üzerinde yapılan kaliteli, güvenli ve huzurlu chat, bu ortamlara yabancı olmayan herkesin kıskandığı bir oluşumdur.

Chat, kısaca kişilerin karşılıklı iletişim halinde bulunmalarına denebiliyorken, Kelebek Chat, başlı başına bir oluşum, bir kalite, bir güven, bir alt yapı, bir projeler bütününe söylenen global bir isim haline elebiliyor. Kelebek Chat, Türkiye`de hala aile ortamının, rahatlıkla chat yapabildiği, lider mIRC sohbet sunucularından biridir.

Kelebek sunucularına ait, mIRC Script tasarımları ile yapılan chat, hala Türkiye`de bu işe gönül veren kişilerin, bu işi ciddiye alan birilerinin olduğunu açık ve net olarak göstermektedir.

Kelebek`de chat hiç bitmez.! 7 / 24 Sohbet imkanını Kelebek Chat ile yaşayabilir, hayallerinizle bütünleştirebilir, bütünlüğü bir gerçekliğe taşıyabilirsiniz. Kelebek Chat içinde, kişiye gösterilen saygı, insana verilen değer, karşılılıklı paylaşıma bağlı olarak, yazılı chat`deki sadelik ve gizemlilik, sizlerinde aradığınıza birşekilde ulaşmanıza imkan sağlayacaktır.

Kelebek Chat, bugün yazılı, yarın belkide sesli ve görüntülü. İzleyelim ve görelim. Herşey biz insanlar için…

Yorumlar

Bir cevap yazın