Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek “KelebekBlog” Hizmeti İle Karşımızda

Ana Sayfa » Kelebek Hakkında » Kelebek “KelebekBlog” Hizmeti İle Karşımızda
Kelebek “KelebekBlog” Hizmeti İle Karşımızda

Kelebek Projeleri dahilinde işte sizlere yeni bir hizmet daha KELEBEKBLOG. Yıllar önce başladığımız hizmet yarışında, Temiz Türkiye, Temiz İnternet söylemlerimize KELEBEKBLOG hizmetinide eklemiş bulunuyoruz.  Sosyal paylaşım ağlarının populer olduğu şu günlerde, bizde kendimize ait sosyal ağımızı KELEBEK Blog ile sizlerle paylaşmak istedik. Böyle bir projeye gerek varmıydı derseniz, alternatif her zaman iyidir diyelim ve kısaca Blog sistemimizi tanıtmaya çalışalım. www.kelebekblog.com alan adı üzerinden bağlantı kurabileceğiniz Kelebek Blogları için, başka adres aramayınız.

Hızlı Paylaşım

Kelebek Blog`a dahil olduğunuzda paylaşım hızına hayran kalacaksınız. Öncelikle kafanızı karıştırmayan menü özellikleriyle sizlerin daha kolay blog ve paylaşımları dolaşmanı sağlamakta.

Blog sistemine giriş yapan kullanıcının, giriş  penceresine gelen linklerden istediğiniz alana müdahale ederek bloglarda dolaşım hızlandırılmış olmaktadır.

 
 Link Gönder
 •  Blog Yaz
 •  Etkinlik Oluştur
 •  Grup Oluştur
 •  Fotoğraf Yükle
 •  Anket Oluştur
 •  Quiz Oluştur
 •  Video Paylaş
 Linkleri Yönet
 •  Blogları Yönet
 •  Etkinlikleri Yönet
 •  Grupları Yönet
 •  Fotoğrafları Yönet
 •  Anketleri Yönet
 •  Quizleri Yönet
 •  Videoları Yönet

Neden Kelebek Blog ?

Neden Kelebek Blog sorusuna, sitemiz üzerinde hakkımızda alanındaki yazımızla cevap verebiliriz. KelebekBlog internet kullanıcılarının günlük sosyal ihtiyacını gidermak amacıyla kurulmuş bir mikro blog sitesidir. KelebekBlog ‘ta anlık durum bildirimlerinizi yazı, resim ve video ekleyerek paylaşabilir, arkadaşlarınızın durum bildirilerini beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. KelebekBlog ‘ta ki arkadaşlarınızı takip ederek onların durum bildirimlerini kendi duvarınızda görebilirsiniz. Bunun yanı sıra KelebekBlog, kullanıcılarına ilgi alanlarına özgün gruplar oluşturmasına olanak sağlamaktadır. Sevdiğiniz bir müzik grubuna, tuttuğunuz futbol takımına ya da ilgi duyduğunuz her alana özel, kendi gruplarınızı oluşturarak, arkadaşlarınızı davet edip, grubunuzu popüler hale getirebilir, ve grup içi paylaşımlar yapabilirsiniz.

KelebekBlog, televizyon ve gazetelerde geçtiği üzere Facebook, Twitter , FriendFeed ve Google gibi dev firmaların Türkiye mümessili değildir. Artı, haddine de değildir. KelebekBlog, popüler sosyal dünyada sık kullanılan sitelerde beğenilen uygulamaları kendisi için üretmiş olup, yerli sosyal ağ hizmeti vermeyi planlayan bir oluşumdur..

Kelebek Blog Gizlilik

Nasıl Paylaştığını Kontrol Etme Hakkı

KelebekBlog’un amacı paylaşımdır. Gizlilik kontrollerimiz sana neleri ne oranda paylaşacağına karar verme imkanı sağlar. Bilgilerini KelebekBlog’ta ve KelebekBlog dışından kimlerin görebileceğini nasıl yöneteceğini öğrenerek yapabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

Bu web sitesi size Gül Ajans Reklam Ltd.Sti – Duzce Hosting Hizmetleri tarafından sunulmuştur.

Aşağıdaki kullanım şartları, sizin bu web sitesini kullanımınızı ve web sitesine erişiminizi düzenler. Aynı zamanda, bu web sitesinde bulunan ya da bu web sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ve sizin web sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya web sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler veya işlemler için belirli koşul ve şartlar geçerli olabilir. Bu gibi özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.

1. Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu Web Sitesi’ne erişim sağlamakla ve siteyi kullanmakla, aşağıdaki Kullanım Koşulları’nın ve Kullanım Koşulları’nda yer alan veya gönderme yapılan tüm hüküm ve koşulların ya da bu Web Sitesi’nde belirtilen ek hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartların tümünü kabul ETMİYORSANIZ bu web sitesine ERİŞEMEZ veya bu web sitesini KULLANAMAZSINIZ.

2. Şartların Değiştirilmesi

Bu Kullanım Koşulları KelebekBLOG tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra web sitesini kullanmaya devam ederek, bu şekilde değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız. İlgili tüm koşul ve şartları düzenli olarak gözden geçirmeniz önerilir. Diğer KELEBEKBlog web sitelerinin, bu tür web siteleri için geçerli olan kendi kullanım şartları olabilir.

KelebekBLOG, web sitesinde ya da İçerikte herhangi bir zamanda, uyarı yapmaksızın değişiklik veya güncelleme yapma ya da kullanımı durdurma hakkını saklı tutar. KelebekBLOG, sadece kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir kişinin web sitesine veya bunun herhangi bir bölümüne erişimini herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan sınırlama, reddetme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

3. Gizlilik Politikası

Web sitesi aracılığıyla ya da web sitesi ile bağlantılı olarak sağlanan ya da toplanan kişisel bilgiler, yalnızca KelebekBLOG‘un gizlilik politikası uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir.

KelebekBLOG Kullanım Şartları

Düzenleniyor…

Kelebek “KelebekBlog” Hizmeti İle Karşımızda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

GaLataSaRayLi04 Mart 2011

Kelebek Farkıyla , Hayirli OLsun Cümlemize…

RocK_BeniM17 Mart 2011

Kelebek kalitesi her zamanki gibi kendini gösteriyor.

http://www.kelebekblog.com/

MesqeN18 Şubat 2013

valla güzel bir sistem herzaman kulandıgım işimi gören bir siste Thankyu

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Final

Kelebek Final 03 Nisan 2011

Cesur Kelebek

Cesur Kelebek 28 Mart 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi İlkyardım nedir ? CS CFGCiler Buraya! BİLGİSAYAR 112 BİLGİSAYAR SERVİSİ Fasulye Kelebek Elite AYRILIKLARIN ŞAİRİ

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır