Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek mIRC

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek mIRC
Kelebek mIRC
mirc

mirc

Türkiye’de 2000 yılların başında, Khalad Mardam-Bey,’in mIRC programını kullanarak, Kelebek Script adı altında tüm türkiye’ye yayılan Kelebek mIRC çok farklı özellikleri ile, IRC dünyasında Türkiye’de mIRC Script konusunda farklı bir yere ulaşmıştır.

Kelebek mIRC Türkiye’de irc üzerindeki kullanıcıların daha huzulur ve daha güvenli bir IRC ortamında chat sohbet yapmasını amaçlarken, aslında, IRC’nin nekadar güvenli olabileceğinide tüm kullanıcılara göstermiştir.

MSN ve diğer iletişim programlarına karşı, kullanım konusunda büyük yara almanasına rağmen, mIRC programını Kelebek alt yapısında kullanan Türk IRC kullanıcıları, bu konuda hizmet veren Kelebek Script yapımcılarını sürekli yeni şeyler çıkarmaları konusunda onurlandırmaktadır.

Kelebek Script yapımcıları, KBSC adı altındaki grupları ile bu konuda nekadar istekli ve amator ruhla uğraştıklarını her fırsatta göstermektedirler.

Kelebek mIRC olarak birgün, son bulacak ancak, hiç bir zaman Türkiye’ye kazandırdıkları unutulmayacak.

İlk Marka Tescilli mIRC Script olma özelliği, Türkçe mIRC Script ‘in öncüsü olma özelliği, Sabit Telefon Hattıyla Destek verilen ve  Firma Garantili İlk mIRC Script olma özelliklerinide elinde bulunduran Kelebek Script, Türkiye’de alanında lider konumundadır.

Kelebek mIRC Script Download Adres: www.kelebek.gen.tr ‘dir.

Kelebek Script v.Türkçe, Kelebek Script v.Sohbet, Kelebek Script v.Media, Kelebek Script v.Elite en yaygın ve en tutulan versionlarından bazılarıdır

Size önerimiz şudur ki, en kısa sürede bir Kelebek versionu bilgisayarınıza indirip, Kelebek’in büyülü ortamına sizde giriş yapmalısınız.

Kelebek mIRC - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

appendix | Kelebek, Kelebek Sohbet, Kelebek Chat09 Aralık 2010

[…] kelebek mirc […]

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

mircmobil

mircmobil 05 Nisan 2012

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi GÜZELLİĞİN İkizler burcu ve özellikleri Intel’den ‘akıllı işlemci’ Beyaz Ballıbaba Düşünce gücüyle uçan helikopter GERÇEK

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır