Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek mIRC

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek mIRC
Kelebek mIRC
mirc

mirc

1997 yıllarında başlayarak, tüm dünyayı saran mirc, Türkiye’de 2000 yılların başında, Khalad Mardam-Bey,’in mIRC programını kullanarak, Kelebek Script adı altında tüm türkiye’ye yayılan Kelebek mIRC çok farklı özellikleri ile, IRC dünyasında Türkiye’de mIRC Script konusunda farklı bir yere ulaşmıştır.

Kelebek mIRC Türkiye’de irc üzerindeki kullanıcıların daha huzurlu ve daha güvenli bir IRC ortamında chat sohbet yapmasını amaçlarken, aslında, IRC’nin nekadar güvenli olabileceğinide tüm kullanıcılara göstermiştir.

MSN ve diğer iletişim programlarına karşı, kullanım konusunda büyük yara almanasına rağmen, mIRC programını Kelebek alt yapısında kullanan Türk mIRC kullanıcıları, Kelebek Script`i kullanarak, mIRC Script kodlama konusunda hizmet veren ve ücretsiz olarak sunulan Kelebek Script`in yapımcılarını sürekli yeni şeyler çıkarmaları konusunda motivasyonunu arttırmaktadırlar..

mIRC`in alt yapısına bağlı kalmak, bu bağlılığı, gönülden sağlarken, bir mIRC Script üretmek, bunu çağın gereklerine göre güncel ve kullanışlı yapmaya çalışmak, çokta kolay bir iş değildir. Kelebek Script yapımcıları, KBSC adı altındaki grupları ile bu konuda nekadar istekli ve amator ruhla uğraştıklarını her fırsatta göstermektedirler. mIRC`in doğasındaki özgürlüğü aynen korumak, güvenli ve huzurlu bir ortama ulaşmakta çokta kolay olmayan bir harekettir.

Özgürlüğün Temsilcisi  Kelebek mIRC birgün her son bulan şey gibi, son bulacak ancak, hiç bir zaman Türkiye’ye Türk IRC Dünyasına, kazandırdıkları unutulmayacak.

İlk Marka Tescilli mIRC Script olma özelliği, Türkçe mIRC Script ‘in öncüsü olma özelliği, Sabit Telefon Hattıyla Destek verilen ve Firma Garantili İlk mIRC Script olma özelliklerinide elinde bulunduran Kelebek Script, Türkiye’de alanında lider konumundadır.

Kelebek mIRC Script Download Adres: www.kelebek.gen.tr ‘dir.

Biz Kelebek Script`i çıkardığımız versiyonlara göre bir çok isimle çağırırken aslında, en baştaki ismi Kelebek mIRC olmalıdır bunuda biliyoruz. Kelebek`e vermiş olduğumuz sistemsel isim çalışmaları en temelinde, klişeleşmiş mIRC Script mantığını aşma çalışmaları olarakta düşünülebilir.

Kelebek Script v.Türkçe, Kelebek v.2005 Kelebek Script v.Sohbet, Kelebek Script v.Media, Kelebek Script v.Elite en şuan Kelebek mIRC`in en yaygın ve en tutulan versionlarının isimleridir.

Bu söylemlerden sonra en son size söyleyebileceğimiz şudur. En kısa sürede bir Kelebek versionu bilgisayarınıza indirin, Kelebek’in büyülü ortamına sizde giriş yaparak, chat yaparken, özgürlüğünüzün tadını çıkarın..

kelebek mirc, mirc, kelebekmirc, kelebek script , kelebek türkçe mirc, mirc kelebek, mirc script, türkçe mirc, türkçe mirc script, türkçe script kelebek sohbet chat

Kelebek mIRC - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

Kelebek Final

Kelebek Final 03 Nisan 2011

Kelebek Script v.6

Kelebek Script v.6 29 Ocak 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İdrar Tahlili Kelebek Çeşidi (KALLIMA iNACHUS) Teknoloji nedir? YEDİTEPE AMBALAJ HUZUR TURİZM Hangi Öğretmen Nasıl Tehdit Eder

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır