Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script Abacus Takip Sistemi

Ana Sayfa » internet » IRC » Kelebek Script Abacus Takip Sistemi
Kelebek Script Abacus Takip Sistemi

Kelebek Script ile, artık öyle bir hal aldıki; her zaman yenilikler üretmek ve bunları proje bazında işler hale getirmek mecburiyetindeyiz.
Bizler Türkiye’de sürekli yeni birşeylerin öncülüğünü yapmak zorunluluğunda hissediyoruz kendimizi. Bu projeleride işler hale getirmeden pes etmiyoruz.

İşte yine karşınızda yeni bir proje. ABACUS

Abacus Sistemi Nedir?
Abacus bir ihtiyaçtan doğmuştur. İhtiyacın temelinde, IRC üzerinde sunucuya emek veren kişilerin, emeklerine karşılık gelecek sunucu yönetiminde doğru yerde olmasını amaçlamaktır. Kelebek Script’in tanıtılması ve Kafelere dağıtılmasında etkin rol oynayan kişilere, IRC yöneticilerinin bakışlarının daha net ve istikrarlı olmasını amaçlamaktadır.

Abacus Sistemi Nasıl Çalışıyor?
Abacus sisteminin çalışma prensibi, Kelebek Script’i kafe veya herhangi bir bilgisayara sponsor olarak ekleyen kişinin, ABACUS botuna, scriptin yüklenme tarihi ve eklenme kodu ile takibe başlanması alt yapısına dayalıdır. Eklenen her scriptin bir kodu olup, kim sistem içinde daha etkin rol alıyorsa, o kişilerin değerlendirilmeye alınması istatistik bilgilerinin yöneticilere bildirilmesi temeline dayanır. Ayrıca, scripti ekleyen kişilerde, ABACUS botundan, kendilerini takip edebilirler. Sizlerin sisteme dahil olmak için yapmanız gereken tek şey, Kelebek Script’leri yüklerken, Kelebek Script destekci alanındaki nick ve kanal ayarlarini manuel olarak doldurmak ve script yükleme adetlerinizi arttırmaktır. Başarılı olanlar gözümüzden kaçmayacaktır emin olabilirsiniz.

Abacus’de Dikkat Edilmesi Gerekenler
Abacus botu her scriptin pc’nize yüklenmesinde bir sponsor kodu vermektedir. Bu kodlar sürekli olarak takip edilmekte olup, hangi scriptin aktif veya pasif olduğu tespit edilebilmektedir. 30 günlük süre içinde kullanılmayan kodlar, scriptin kullanılmadığını veya, scriptin pcden kaldırıldıgı anlamına geleceğinden, sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Abacus Ne İşimize yarayacak
Öncelikle, Kelebek Script’in yayılması ve IRC sunucumuz üzerinde görev alıp, bize destek verenlere yönetim olarak ekstra yetkiler vermeyi düşünüyoruz. Buna göre dönem dönem script ekleme ve destekleme sayılarına göre sizleri daha iyi tanımamızı, sunucuya verdiğiniz değeri, ve emeği, daha iyi görmemizi sağlayip, çalışan kazanır söylemimizin net olarak icraata geçtiği çalışmalar içine girmiş olacağız.
Kelebek IRC Network’unde, birden fazla alanda görevler alarak, üst noktada yönetici olma girişimlerinde bulunabilirsiniz.
Ar-Ge, KelebekForum, KelebekHaber, KelebekScript alanları bunlardan sadece bir kaçıdır. #kelebekscript temsilcilerinin bulundugu alana dahil olan ABACUS botu, biz yöneticileri daha iyi yönlendirecektir.

Yeniliklerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde teşvik amaçlı, ABACUS projesi dahilinde LocalOperator alımlarına başlanacaktir.

Kelebek Script Abacus Takip Sistemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ufuk..kayahan13 Nisan 2009

emeye saygııı bizi izlemeye devam edin cok hoş bir kelime …ALLAH YAR VE yardımcınız olsun elinze sağlık tüm emeyi gecenlerin …

Scream25 Nisan 2009

Verilen emekler hic bir zaman karsılıksız kalmaz. IRC.KELEBEK.GEN.TR nin en güzel yönüde Emege Saygısını Her yonunyle göstermesidir.

Federtenis02 Mayıs 2009

Abacus Takip Sistemi Bence Kelebek gen tr de Şu Ana kadar yapılan en güzel çalışmalardan biri hatta 1. si benim görüşüm çok güzel bir sistemimiz var belkide bu irc aleminde sadece kelebek gen tr de vardır emeği geçen herkese başarılar…saygılar

eX desk02 Mayıs 2009

ABACUS son zamanlarda en beğendiğim çalışmalardan biri oldu. Abacus takip sistemiyle emeklerin daha kısa sürede görülebileceğini ve layıkının daha az bir sürede alınacağı kanatindeyim.

kısacası ABACUS ‘la herzaman izleniyorsunuz..

exantric

bARbAR02 Mayıs 2009

Gerçekten tebrik edilecek bir çalışma. Çok şahane bir program olmuş kelebekscript yapılamaz denen ne varsa bütün tabuları yıkmaya devam ediyor. Yolunuz açık olsun.

FBI02 Mayıs 2009

Herkesi tek tek kontrol etmek yerine tek bir merkezden(Abacus`den) denetim daha iyi.. Hem daha pratik.. Güzel bi çalışma..

DarkeLf08 Mayıs 2009

Yepyeni projeler ve calısmalar. Ve bunları bıze sunan KELEBEK yönetimine tesekkurler.Ellerinize saglık basarılarınızın devamını dilerim.

FOREVER KELEBEK GEN TR

ArmeDia10 Mayıs 2009

Yeni ve güzel bir sistem. Kelebek mühendislerine tşk ederim.

Özel Kelebek mIRC Script | Kelebek, Kelebek Sohbet, Kelebek Chat10 Aralık 2010

[…] ABACUS TAKİP SİSTEMİ`ni OKUYUN! […]

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi topic Hobi nedir ? Türkiye 8. sırada! Düzce Hosting Calapa Yumrusu ALPARSLAN KUYUMCU

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır