Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script v.Elite Foto Çekme Sistemi

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek Script v.Elite Foto Çekme Sistemi
Kelebek Script v.Elite Foto Çekme Sistemi
Kelebek.Gen.TR sucunularının vizyon ve misyon açılımını yaparken sizlere hep bahsedilen bir konu vardır.Güven ve Kalite. 

fotocekmeGerçek manada Kelebek.Gen.TR’nin neden huzurlu ve güvenli bir ortam olduğuna tekrar şahit olacaksınız.

Sizin sohbet platformumuzda huzurlu bir şekilde arkadaşlarınızla muhabbet etmenizi sağlamak amacıyla Kelebek Script v.Elite’de bir sistem daha geliştirilip kodlandı ve mIRC Scripte eklendi.

Üst Bar Menü’de bulunan Hızlı Menü seçeneği altında Foto Çekme Sistemi’ne tıkladığınızda aşağıdaki resim gibi bir panel açılacaktır.

Bu özelliği bir örnekle daha da somutlaştıralım;

Kelebek.Gen.TR sunucularında sohbet ediyorsunuz.Kanal genelinde arkadaşlarınızla muhabbetinizi yaparken birisi ya da birileri tarafından şahsınıza ve çevrenizdeki kişilere hakaret,küfür içerikli yazı ya da reklam yapıldı.Siz de bu durumdan çok rahatsız oldunuz ve yönetime bu durumu bildirip şikayet etmek istiyorsunuz ki en büyük hakkınız.
Çünkü siz arkadaşlarınızla keyifli sohbet ederken birileri sizin muhabbet etmenize engel oldu.Böyle bir durumda Kelebek.Gen.TR yönetiminin size sağlamış olduğu Güvenli ve Kaliteli Bir Sohbet Platformu anlayışına aykırı bir durum yaşandı ve sahip olduğunuz haklarınızı ihya etti.

Yapmanız gereken tek şey; o an kanalda yaşananların resimlerini çekmek.Ancak yeni bir mIRC kullanıcı iseniz bu durumu resimlemek,upload edip linkini almak ve şikayet için acaba hangi kanala,kime,hangi birime gidilecek sorularına cevap bulup size olumsuz davranan kişiyi bildirmeniz zor olabilir.

Bu duruma da bir çözüm bulundu.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz bir panel açılıyor.O an kanalda size olumsuz davranışta bulunan kişiyi ve kanal genelindeki sohbetin resmini çekiyor.

Linkin Gönderileceği yazan yerin altında bulunan bölüme #Kanal ve yöneticinin adını yazıyorsunuz.Gönder butonuna bastığınızda Kelebek.Gen.TR yönetiminde bulunan ve bu konularla ilgili görev yapan arkadaşa kanalda yaşanan o anın görüntüsü link şeklinde gidiyor.Böylece yapılması gereken ve alınması gereken kararlar daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Güven ve Kalite anlayışı Kelebek.Gen.TR’nin vizyon,misyon ve Kalite Çemberi anlayışı içerisindedir.

Sizlerin huzuru ve rahatı için tüm yönetim ve mIRC Script yapımcılarımız her geçen gün yeni bir özellik geliştirip hizmetinize sunuyor.

Ayrıcalıklı olmak için kendinizi farklı göstermek yerine Kelebek Script v.Elite kullanın,Farkınız Anlaşılsın.

Türkiye’nin İlk ve Tek Marka Tescilli mIRC Scripti..

Download Adresi;
www.kelebek.gen.tr

Kelebek Script v.Elite Foto Çekme Sistemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

Kelebek Final

Kelebek Final 03 Nisan 2011

Kelebek Script v.6

Kelebek Script v.6 29 Ocak 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Afrodit ve Adonis Politikacıları bilirsiniz Milli Eğitimde Devrim Gibi Değişiklik Yavru Kartal ile Zeyno Kız İpad piyasaya çıkarken Netbook satışları düşüyor. Boğa burcu ve özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır