Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script v.Elite Webli Kanal Sistemi

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek Script v.Elite Webli Kanal Sistemi
Kelebek Script v.Elite Webli Kanal Sistemi
Kelebek Elite Webli KanallarKelebek Script v.Elite özelliklerini diğer konu başlıklarında ayrıntılı bir şekilde anlatmıştık.Ancak her geçen gün biz de yepyeni özelliklerini keşfediyoruz,sizlerle paylaşmadan duramıyoruz..

Bu yazı Kelebek Script v.Elite üzerinden web sitenizi de aynı anda görme imkanı sağlayan webli kanal sistemi ile alakalı olacaktır.

Kelebek Script v.Elite’de Webli Kanal Sistemi Nedir ?

IRC sunucumuz üzerinde desteklediğiniz,müftelası olduğunuz bir kanal var ve bu kanalın da kendi web sitesi var diyelim.
Siz bu web sitesini destekliyorsunuz.Ancak mIRC Scriptiniz açıkken bir de altta web sitesi için internet explorer açmanız gerekli.Fakat böyle olduğunda hem mIRC script üzerinde kanaldaki sohbetlere ortak olamıyorsunuz hem de web sitesini incelerken daha dikkatli davranamıyorsunuz.Kelebek Script Coder’leri buna bir çözüm buldular ve işinize çok yarayacak bir sistem geliştirdiler.Hem kanalınızdayken sohbet ediyorsunuz hem de web sitesi kanalın üst bölümünde online olduğunuz sürece açık konumda kalıyor.Böylece sitede yapılan yeni güncellemeleri görmüş oluyorsunuz..

Örneğin;
Bizim desteklediğimiz kanal #kelebekforum kanalı olsun.Sistemde kanal olarak kelebekforum u ekliyoruz ve web sitesi olarak da www.kelebekforum.com u ekliyoruz.Sistem aktif olduğunda kanala tekrar giriş yapıyoruz ve artık desteklediğiniz kanalın web sitesi kanalın üst bölümünde ayrı bir şekilde gözüküyor.

Kelebek Script v.Elite Üst Bar Menü’de bulunan Hızlı Menü seçeneğine tıklıyorsunuz.Açılan seçenekler arasında Webli Kanal Sistemine tıklıyorsunuz ve karşınıza üstteki resim gibi bir seçenek açılıyor.

Kanal Adı bölümüne Desteklediğiniz Kanalı
Adres(URL) yazan kısma da kanalın web adresini ekliyorsunuz.
Tamam/Kaydet seçeneğine tıkladığınızda artık sistem aktif hale geliyor.Desteklediğiniz kanaldan çıkıp tekrar kanala giriş yaptığınızda web sitesi açılacaktır.

Yeni bir kanal ve kanalın web adresini girmek istediğinizde Değişkenler bölümündeki Küçük Kutucukları Tick’liyorsunuz.Böylece yeni bir webli kanal sistemi daha açılıyor.

Kelebek Script v.Elite’i diğer mIRC Scriptlerden ayrıcalıklı kılan bir özellik.Gerçekten kullanması çok keyifli bir seçenek.Forum ve arkadaşlık siteleri için çok faydalı olacak bir özellik.Hem sohbetinizi edebilecek hem de sitede neler olup bitiyor görebileceksiniz.

Bu özellikten yararlanmak için hemen bir Kelebek v.Elite download ediniz.
Download Adres;

www.kelebek.gen.tr

Kelebek Script v.Elite Webli Kanal Sistemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

Kelebek Final

Kelebek Final 03 Nisan 2011

Kelebek Script v.6

Kelebek Script v.6 29 Ocak 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yetenekli dijital Canavar Lucy Liu ÖLÜ Kelebek Masalı Firma adı: Yeşil Vadi Mutlu Tur. İnş. Ağaç San. ve Tic. Ltd. Şti. Anne karnında sevgi gösterisi yapıyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır