Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script® v.eLite “Kanal Korumaları” Seçeneği Tanıtımı

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek v. Elite » Kelebek Script® v.eLite “Kanal Korumaları” Seçeneği Tanıtımı
Kelebek Script® v.eLite “Kanal Korumaları” Seçeneği Tanıtımı

Ayarlar” butonu tanıtımımıza devam ediyoruz.Her yeni seçenek atanmış yeni bir özellik demektir.Ayarlar butonuna bastığınızda “Script Ayarları” seçeneğinin hemen altındaki “Kanal Korumaları” seçeneğini bu yazıda ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi Panel şeklinde önümüze gelen “Kanal Korumaları” seçeneğinde aktif edebileceğiniz bir çok özellik mevcuttur.Bu panelin amacı yetkili olduğunuz kanallarda kanal kurallarına uymayan nickler,identler,reklamlar ya da ahlaki değerlere uygun olmayan tüm yazışmaları kontrol altına almak için tasarlanmış bir paneldir.Başlıca kategorilere ayrılmış bu panelde yapmak istenilecek bölümler şöyledir;

*Genel Kanal Korumaları
*Extra Kanal Korumaları
*Diğer Kanal Koruma Özellikleri

Bu panele kısayoldan ulaşmak istediğinizde F4 tuşuna basmanız yeterli olacaktır.Yönetici olduğunuz kanalların kuralları gereği yasak olan tüm davranışları buradan kısıtlayabilir ve herhangi bir olumsuz durumda kanaldakilerin rahatsız olmalarına izin vermeden sorunu kökten çözümleyebilirsiniz.

Kelebek Script® v.eLite “Kanal Korumaları” Seçeneği Tanıtımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BaRBaR25 Haziran 2009

Artık kanalınız emin ellerde. İstenmeyen konuşmalar olmayacak, kanalınızda reklam, küfür vs gibi sıkıntılar yaşamayacaksınız. v.Elite ile siz chat’in keyfini süreceksiniz..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Koruma Sistemi

Koruma Sistemi 04 Eylül 2010

Kelebek Elite

Kelebek Elite 27 Ocak 2010

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Battlefield: Bad Company 2 Eğer – Can Yücel Başarının sırrı yürektedir,kasada değil Atatürk için Dünya Liderlerinin Söyledikler DEV-C++ ile DEBUG Şair Bırak Kalemi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır