Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script® v.eLite “Sohbet Ayarları” Seçeneği

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek v. Elite » Kelebek Script® v.eLite “Sohbet Ayarları” Seçeneği
Kelebek Script® v.eLite “Sohbet Ayarları” Seçeneği

Bu yazımda sizlere v.Elite üstbardaki “Sohbet Ayarları” seçeneğinden bahsedeceğim.

Sohbet ayarları butonuna tıklandığında karşınıza yeni bir seçenek açılacaktır.Panel şeklinde açılan bu seçeneğin üstbar’ında yine size farklılık ve ayrıcalık kazandıracak 3 seçenek daha eklenmiştir.

Sohbet Mod 1- özelliğine tıkladığınızda ve Aç butonuna bastığınızda Ekran iyi parçaya ayrılacaktır.Bir tarafta giriş/çıkışlar,diğer tarafta sohbet konuşmaları görünecektir.Böylece mIRC Scriptinize farklı bir görünüş ve ayrıcalık sağlayacaktır.Bu sayede giriş/çıkış yapan kişilerin otomesajları artık sohbetinizi bölmemiş olacak ve yazılanları rahatlıkla okuyabileceksiniz.

Sohbet Mod 2- seçeneğini tıkladığınızda sunucuya giriş/çıkış yapan kişileri görmeyeceksiniz.Böylece sınırsız bir sohbet ortamı bulacaksınız.

Sohbet Mod 3- özelliği belirlediğiniz maskların kanallara giriş çıkışı görülmeyecektir.Sistem botlarının meydana getirdiği görüntü kirliliğini önlemek için hazırlanmış bir özelliktir.

Sohbet Ayarları seçeneği, sizin sohbet ederken nasıl rahat olmak istediğinizi belirlemeye yarar.Her zaman söylüyoruz; Kelebekler özgürdür diye.. Sizin özgürlüğünüz sohbetinize yansır böylece rahat ve huzurlu bir ortam yaratılır.Keyifli dakikaların geçirilmesi için öncelik sizsiniz.Kelebek Script Koderleri de önceliği sizlere vermek için bu tarz sistemler geliştirmektedir.

Kelebek Script® v.eLite “Sohbet Ayarları” Seçeneği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BaRBaR25 Haziran 2009

MUHTEŞEM.Yapımda emeği geçen herkese saygılar teşekkürler..

FBI28 Haziran 2009

Valla bu şekilde itina ile hazırlanan başka bir scripte daha rastlamadım açıkçası.. Kelebek Script v.elite gerçekten muhteşem olmuş..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Koruma Sistemi

Koruma Sistemi 04 Eylül 2010

Kelebek Elite

Kelebek Elite 27 Ocak 2010

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Labada Otu Astım hastalığı belirtileri nelerdir? Aft nedir? Google’da ücret uygulaması UYKUTAN MATBAACILIK Çörek otu (Nigella sativa)

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır