Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Vhost Nedir?

Ana Sayfa » internet » IRC » Kelebek Vhost Nedir?
Kelebek Vhost Nedir?

Vhost IRC.KELEBEK.GEN.TR Sunucusu Üzerinde Kullanıcının Whois ‘ini Değiştiren, ( IP – ADRES KISMINI ) Özelleştiren, Kişinin Bir Ortama, Bir Gruba Dahil Olduğunu Belirten Saymakla Bitmez Ayrıcalıkları Olan Bir VIPHOST Yani Özel Host Projesidir.
Vhost Projesi Sunucumuzun Kullanıcılarına Sağladığı Farklı Ve Bir O Kadarda Zevkli Ve Sunucumuza Manevi desteğin yanında Maddi Destek Sağlamak, Maddi Destek Sağlamak İstyenlere Ayrıcalıklar Sunmak Ve Yeni Oluşan Kelebek Projelerine Destek Vermek Amaçlarını Bünyesinde Taşır..


Vhost Projemiz KESİNLİKLE Para Kazanma amaçlı değil, Tam aksine yeni oluşacak KELEBEK Hizmetlerine destek, yardım amaçlı kullanılmaktadır. Kelebek Yönetimi olarak para kazanmayı düşünseydik, kanallarimizi, sunucu yönetimimizi bu konuda ücretlendirir, sunucunun tamamen ticari bir boyutta yürütülmesini sağlayabilirdik. Bizler para kazanmaktan öte, kendi kendini kimseye muhtaç kalmadan yürütebilecek bir sistem çalışması içerisindeyiz. Ayrıca, sunucumuz, Kullanıcılarına, Vhost almadan %100 kullanıma açık bir CHAT SOHBET portalıdır. Bu böyle bilinmelidir.


Vhosta ihtiyacınız olmayabilir ancak, sunucumuza karınca kararınca destek olmakla beraber bir çok fırsatlardan yararlanacak ve BENDE BURDAYIM demiş olacaksınız.


Vhost almakla çeşitli kampanyalardan yararlanacak, siz değerli kullanıcılarımıza sunulmuş olan birçok ayrıcalıkların içinde olacaksınız.

Bizi Takip Ediniz..
Gerekli Aktarımlarımız İçin TIKLAYIN :

Vhost Almak İstiyorum
Vhost Kampanyaları Nelerdir ?
Vhost Almak Bana Ne Kazandırır ?
Vhost Birimini Tanıyın

Kelebek Vhost Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ufuk..kayahan13 Nisan 2009

para kazanmayı düşünseydiniz ooo cok servır var aopu bile üçretli yazıo aylık olarak herneyse ben vost olayını cok beyeniyorum ama bi türlü kendim sahip olamadım ::)) calışmalarınızın devamı hayırlı olsun kolay gele

Scream25 Nisan 2009

Vhost Hizmeti Her kullanıcıya belirli özellikler vermektedir.Ayrıca KELEBEK`te ben ayrıcalıklıyım demenin en güzeli yolu Vhost alarak kendinizi göstermektir.

bARbAR02 Mayıs 2009

Vhost kelebek sunucusunun denildiği gibi sırf para kanmak amaşlı değil ilerdeki projeler için yani biz değerli kelebek sunucusu konuklarının daha nezih ortamda ve koşullarda sohbet etmemiz için yapılacak olan çalışmalara ayrılan ücrettir. Herşey kelebek için FOREVERKELEBEK

DarkeLf08 Mayıs 2009

Vhost Kelebek sunucusunda yerı bambaskadır. Nıckınızın Ident ve Host kısmında ıstedıgınız kelımeler yazılmakta olup, özellıkle global kanal veya ekıb kanalları olsun,sızın o kanalda görevlı oldugunuzu belirtir,Yani kısmen gorunumu guzel ve ekıb ruhu tasımakta denilebilir.

Ornegın; Vhost@DarkeLf.istanbulteam.gen.tr

ArmeDia10 Mayıs 2009

Vhost kişiye ayrıcalıklar sağlayan, kendini ircde tanıtan bir sistemdir.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Alias Kullanımı Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak Seveceğiniz kişiyi çünküsüz sevin Akasya İlişkimin Tadını Çıkarıyorum Suyun 7 harikası

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır