Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Local Operatorluk

Ana Sayfa » internet » IRC » Local Operatorluk
Local Operatorluk

Kelebek IRC Network’u üzerinde, yeni bir sistem uygulamaya koyulmuştur. IRC üzerinde LocalOperatorluk sistemi ile, en alt kademeden irc yöneticileri sunucuya kazandirilik, çeşitli görevlerde aktif rol almalari sağlanmaya başlanmıştır. Bu uygulamanin ilk meyvelerini toplamaya başladık.

Yönetimimizi ve IRC sunucumuzu daha iyi tanıyan, yönetim tarzımıza yakın kişilerin ileride bu alandan oper admin olacaklarini şimdiden söyleyebiliriz.

Görevlendirilen Local Operatorler çeşitli testlerden, bilgi ve becerilerden, bazı sınamalardan gecirildikden sonra IRC sunucumuzda tam olarak yetkilendirilmektedirler.

Sunucumuza ÜCRETLİ operator alımı yoktur. Bu tarihten sonrada olmayacaktir. Kelebek IRC sunucusu tamamen kendi öz kaynaklarindan ve kendi yetiştirdiği kullanıcılardan oluşan bir yönetim sistemini, tamamen amator ruhla profosyonel şekilde yapmaya calısan insanlardan oluşmayı benimsemiştir.

Kelebek IRC sunucularında görev almak, sizlerde LocalOperator olmak istiyorsanız, Size uygun birimleri takip edip, bu birimler içinde görev almayi başarmalısınız. Root Admin Oper veya herhangi biri ile, OPER veya Admin’lik pazarlıkları yapmanız birşeyi değiştirmeyecektir.  Bizden söylemesi.

Local Operatorluk - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ufuk..kayahan….izmirLe13 Nisan 2009

ömrümüz olursa becere bilirsek belki bir gün admin oluruz ama sizlerle olmak yetio bana başka bi yorum yapamam allah hepinize uzun ömür versin !!

Scream25 Nisan 2009

Anlatıldıgı üzere IRC yönetiminde Görev almak isteyen arkadaslar kendi becerilerine gore birimlerde görev alması , IRC.KELEBEK.GEN.TR benimsemi ve sistemin nasıl çalıstıgını öğrenmesi gerekir.Local Operatorluk bu aşamada cok güzel bir Proje, Şimdiden tüm arkadaslara başarılar dileriz.

IRC.KELEBEK.GEN.TR

Kadir02 Mayıs 2009

Arkadaşlarla birlikte olmak bir şeylerin ortaya çıkarılabilmesi için elbirliğiğle çalışmak en güzel ödüldür

bARbAR02 Mayıs 2009

” Sunucumuza ÜCRETLİ operator alımı yoktur. Bu tarihten sonrada olmayacaktir. ” Bu çok önemli ve değerli birşeydir. Hizmet verip emeğin karşılığını kelebek sunucusunda alamayan yoktur. Herkez iyi yada kötü neyi hakettiyse karşılığını mutlaka almıştır. Bu tutumuzdan dolayı sizlere teşekkür ederim.

Federtenis03 Mayıs 2009

Güzel Bir Sistem Öğretici Ve Geliştirici Başarılar…

DesigneR04 Mayıs 2009

” Çekirdekten yetişmek ” tabiri vardır.Hakikaten yapılan sistem çok akıllıca ve başarı getirebilecek bir proje.Herkese, isteyene yetki yerine çalışana hakedene görev vermek hem oluşturulmuş sistemi sağlamlaştırmış oluyor hem de sürekliliğini sağlayıp ortamı ayakta tutuyor.Kelebek yönetiminin ortaya koymaya çalıştığı tüm sistemli projeleri takdir ediyorum.

NexT06 Mayıs 2009

irc Olayında bir iLk daha , herzamanki gibi kelebek.gen.tr’den , Bende aralarında olmaktan mutluyum

FBI07 Mayıs 2009

Sunucuya emek veren , emeğinin karşılığını alır.Ne kadar başarı ve istikrar gösterirsen o denli basamakları çıkarsın.. Tüm local operatorlere başarılar dilerim.

DarkeLf08 Mayıs 2009

Sunucumuza ÜCRETLİ operator alımı yoktur. Bu tarihten sonrada olmayacaktir.

Tek sölenecek kelime ÇALIŞAN HAKKINI ELBET ALIR. Yeterki çalışmaktan kacmayın. Severek işini yapan herkes nerde olursa olsun elbet birgun o sistemin sorumlusu veya yöneticisi olacaktır.

Local Operatorluge yukselen arkadaslarımızı tebrık eder ve basarılar dilerim.

İrc.Kelebek.Gen.TR

ArmeDia10 Mayıs 2009

Kelebek Ailesi tarafından kaliteli yönetici yetiştirmek için uygulamaya konan bir sistem daha. Tşk ederim.

DewiLKinG16 Kasım 2010

Yine bir iLk yine KeLebek.Gen.TR :)

Asd23 Kasım 2010

İlklerin Adresi ne de Olsa :)

RocK_BeniM19 Şubat 2011

Çok güzel ve çok mantıklı bir sistem. Local Operatörlük sayesinde çekirdekten yöneticiler yetişeçek, kalifiye eleman diye tabir ettiğimiz vasıflı, nitelikli Oper ve Adminler olacak. Bu sayede kelebek ailesine çok faydalı işler sunabilecek..

MaximuS05 Ağustos 2016

:)

Bilinmeyen13 Nisan 2017

Sasa
Ah eski günler ah

economist27 Nisan 2017

Hayat durmuyor. :)

GaLataSaRayLi12 Ağustos 2018

Hayat Durmuyorda Usta İnsanlarda Durmuyor..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hoşgeldin 2021

Hoşgeldin 2021 02 Ocak 2021

kelebek

kelebek 09 Kasım 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Playstation sahiplerine özel Total Online Time IE8 ve Windows’a yaman darbe! Test Öncesi HIV Danışmanlığı Balık hafızası efsane çıktı Türk Hacker’lardan Norveç’e sert cevap!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır