Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Msn`niz Çalınınca Yapmanız Gerekenler

Ana Sayfa » internet » Msn » Msn`niz Çalınınca Yapmanız Gerekenler
Msn`niz Çalınınca Yapmanız Gerekenler

Hotmail e posta hesabınızın çalınması demek Aynı Zamanda MSN hesabınızın da çalınması demektir.Yeni bir hesap oluşturmak elbette çok kolaydır,bu durumu zorlaştıran nedenlerden biri?de hesabınızı çalan kişinin başka bir pc de çevrim içi olarak sizin listenizdeki kişilere sizin adınıza enterasan mesajlar yollayabilbe ihtimalidir.

E-posta adresiniz çalındıktan sonra yapabilecek bir şey yok gibi görünüyor olabilir.Nedeni ise şifrenize ulaşmak için hazırladığınız hatırlatma sorusu bile çoktan değişmiştir.Çarenizin tükendiğini düşündüğünüz anda işte size sürpriz.
E-posta hesabınız ile ilgili şifre değişiklikleri?de dahil olmak üzere bir çok işlem kayıt altında tutulmaktadır.Onedenledirki bu kayıt altında tutulan bilgiler size yardımcı olacaktır.Bunu Hotmail yetkililerine uygun bir dille bildirdiğiniz taktirde hesabınız tekrar sizin olacaktır.
Durumunuzu Açıklayıcı bilgiyi vermek için iyi bir İngilizce bilmeniz gerekmektedir.Eğer İngilizce konusunda yabancılık çektiğinizi düşünerek yetkililere göndereceğiniz mesajı aşağıda bulacaksınız.Saadece[ ] İşaretli olan yerlere kendi bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır sanırım.Aşağıdaki mesaj yetkililere ulaştığında gereken yetkili kişi tarafından yapılacak ve daha önceden kayıtlı olan bilgileriniz ortaya çıkacak ve yeni hesap detaylarınız size gönderilecektir.
Şimdi göndereceğiniz mesajı Yazalım.(Kopyala Yapıştır Yapabilirsiniz)

Kimden:[e posta adresiniz]
Kime: sspriv@microsoft.com
Mesaj:
Our e mail addresses have hacked by Mr.[hacklayan kişinin adı] This unlawful action also effected aur business.Our custumers have been disturbed and cause financial loss to our company.We would like tou to take nececcary precautinos.We are looking forwad to hear from you.Our hacked mail adress is [çalınan e posta adresiniz].Irecomand you to send my new pass to this adress :[iletişim için gereken e posta adresiniz] Kind Regards.
Mr.[Adınız Soyadınız]

İşte bu mesajı gönderdikten sonra Mutlaka size yanıt verilecek ve Eski MSN hesabınıza yeniden kavuşacaksınız..

Msn`niz Çalınınca Yapmanız Gerekenler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

FBI17 Aralık 2009

iyiymiş bu zamanda millet çok çaldırıuyo msnyi bu onlara yardımcı olacak türden bi bilgi :) paylaşım için tşkler..

DewiLKinG18 Aralık 2009

güzeLmiş.işime yarayabiLir :) ARada çaLdırıyorum msn’yi.Çoğu kişiye yardımcı oLucaktır.GüzeL payLaşımın için tşkrLer..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Oruç tutanlara gündüz uykusu tavsiyesi Bölge adliye mahkemelerinde yargılanacaklar Teknik destek diyalogları Makroekonomik Politikalar Sönmez Fidancılık NEFES ALMAK

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır