Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tarih böyle mousepad görmedi

Ana Sayfa » internet » Tarih böyle mousepad görmedi
Tarih böyle mousepad görmedi

Tarih böyle mousepad görmedi

O sadece bir fare altlığı değildi, aynı zamanda interneti de kolaylaştıracaktı…

Milyonlarca bilgisayarın birbirine bağlandığı, milyarlarca web sitesini barındıran internet geliştikçe daha da karmaşık bir hal almaya başlıyor. Bu durum özellikle tecrübesiz kullanıcılar için her şeyi son derece zorlaştırıyor. Üstelik bu zorluklar sadece günümüze ait değil. 2000 yılında da yeni başlayanlar için internet zordu ve bir firma çözümün mousepad, yani fare altlığında yattığına inanıyordu.

2000 yılında piyasaya sürülen bu fare altlığı üzerinde bulunan özel düğmeler sayesinde tecrübesiz kullanıcıların internet üzerinde daha rahat etmelerini hedefliyordu. Favori internet sitelerinin listesini ve şifrelerini yedeklemek veya istediğiniz bir siteye hızla erişmek bu fare altlığı ile mümkündü. 20 dolar karşılığında satılan fare altlığı o dönemin en önemli teknoloji dergi ve sitelerinde incelenmiş, olumlu eleştiriler almıştı. Hatta promosyon olarak ilk 100 bin sipariş ücretsiz dağıtılmıştı.

Fakat ne yazık ki bir fikrin başarılı olması için ilginç olması yeterli olmuyor. Tüm olumlu eleştirilere rağmen bu sıra dışı fare altılığı fikrini kullanıcılara cazip gelmedi ve ilginç proje de sona erdi.

Tarih böyle mousepad görmedi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

DewiLKinG02 Ocak 2010

GüzeL birşeye benziyor asLında kuLLanıLabiLirdi ama kimse kuLLanmamış.Çoğu iş koLayLaşabiLirdi.BİLmeyenLerinde işine yarardı.Zaten çoğu kişi mousepad kuLLanmıyor.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hoşgeldin 2021

Hoşgeldin 2021 02 Ocak 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Keratokonus hastalığı Ortaklar Pay Defteri Hiç Tasdik Ettirilmemiş İse Koşmak hafızayı güçlendiriyor Benim Adım Filistin tırnak hastalıkları Türk icatları Avrupa basınında yayımlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır