Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ubuntu 10’un Adı Belli Oldu!

Ana Sayfa » internet » Ubuntu 10’un Adı Belli Oldu!
Ubuntu 10’un Adı Belli Oldu!

Karmic Koala için son rotuşlar yapılırkKarmic Koala için son rotuşlar yapılırken, bir sonraki sürümün resmi duyurusu da bizzat Mark Shuttleworth tarafından yapıldı. Canonical çalışanları şu sıralar Ubuntu 9.10 Karmic Koala için son düzlüğe girmiş durumda. Mark Shuttleworth da bu sırada bir sonraki sürüm olan Ubuntu 10.04’ün resmi duyurusunu yapıp, yeni kod adını açıklamakla meşgul. Ubuntu’nun altı aylık periyoduna uygun olarak nisan ayında çıkacağı duyurulan yeni sürümün adı Lucid Lynx. Merak edenler için, Lynx kedi familyasından oldukça heybetli bir hayvan. Pek de dost canlısı görünmüyor. 8.04 Hardy Heron’un ardından ilk LTS sürüm olması beklenen Lucid Lynx ile iki yıl Canonical desteği sunulacak. GNOME 2.0 kullanacak olan Ubuntu 10.04, ayrıca cloud computing’e de önem verecek. Yeni sürüm hakkında daha fazla bilgi, çıkış tarihi yaklaştıkça açıklanacak. en, bir sonraki sürümün resmi duyurusu da bizzat Mark Shuttleworth tarafından yapıldı.
Canonical çalışanları şu sıralar Ubuntu 9.10 Karmic Koala için son düzlüğe girmiş durumda. Mark Shuttleworth da bu sırada bir sonraki sürüm olan Ubuntu 10.04‘ün

yapıp, yeni kod adını açıklamakla meşgul.
Ubuntu’nun altı aylık periyoduna uygun olarak nisan ayında çıkacağı duyurulan yeni sürümün adı Lucid Lynx. Merak edenler için, Lynx kedi familyasından oldukça heybetli bir hayvan.


Pek de dost canlısı görünmüyor.

8.04 Hardy Heron’un ardından ilk LTS sürüm olması beklenen Lucid Lynx ile iki yıl Canonical desteği sunulacak. GNOME 2.0 kullanacak olan Ubuntu 10.04, ayrıca cloud computing‘e de önem verecek. Yeni sürüm hakkında daha fazla bilgi, çıkış tarihi yaklaştıkça açıklanacak.

Ubuntu 10’un Adı Belli Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

FBI21 Aralık 2009

Valla çok dehşet verici ve heybetli bir görüntü var.. Uysal bişeye benzemiyor pek :)

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hoşgeldin 2021

Hoşgeldin 2021 02 Ocak 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

BİR SEN VARSIN Google Street View’e Nokia dan rakip geliyor BARSAK TIKANMASI :İLEUS: ERİŞKİNDE Antihistaminikler, Dekonjestanlar ve Soğuk Algınlığı İlaçları Hep çocuk kalsaydım keşke KMK BİLİŞİM

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır