Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Bilgisayar » windows 8 yolda

 

Yeni toplantılarda “Windows 8” ile ilgili yeni adımlar atılmaya başlandı…

Eylül ayında düzenlenecek olan Windowsla ilgili olan toplantı da Windows 8, tablet dostu arayüzü ve uzun yıllardır sistemin geçirdiği en büyük değişimi içermesiyle dikkat çekmişti. O tarihten beri Microsoft, Windows 8 hakkında fazla bilgi sunmuyordu.
Microsoft?un bir sonraki büyük toplantısı BUILD, Eylül ayında düzenlenecek. Dolayısıyla Eylül ayında Windows 8 ile ilgili gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Bu konuda adımlar da atılmaya başlandı. Windows 8 için bir blog açan Microsoft, Windows 8?in geliştirilme süreci ve işletim sistemlerine dair fikirleri paylaşmaya başladı. Blogun adı da ?Windows 8?i geliştirmek? olarak seçilmiş.
Tüm bu adımlar, Microsoft?un Windows 8 için bir ön sürüm hazırladığı şeklinde yorumlanıyor. Birçok farklı kaynağa göre Microsoft, Eylül ayında Windows 8?in ilk sürümünü sunacak. Bu sürümün öncelikle geliştiricilere sunulması bekleniyor. Ancak bundan birkaç ay sonra bir beta sürümü de gelebilir. Tabii geliştiricilerden gelecek bilgiler sayesinde de Windows 8?i daha yakından tanımaya başlayacağız.
Microsoft?un BUILD etkinliği 13-16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2011 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList