Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hakkımızda

Ana Sayfa » Kelebek Destek » Hakkımızda
Hakkımızda

Çok yazıldı çizildi, herkes Kelebek Script’i sahiplendi, bizler ise yıllardır hedefimiz olan KALİTELİ CHAT söylemlerimizin peşinde koştuk, hiç konuşmadık artık bizimde konuşma zamanımız geldi hatta geçiyor bile.

Kelebek Script ve resmi sunucusu IRC.Kelebek.Gen.Tr artık kaliteli bir sohbet sunucusudur. Bunu bizler değil, bizi dışarıdan izleyen taraflı tarafsız herkes söylüyor. Belki hala eksiklerimiz var ancak, hedeften şaşmadan kaliteli chat ortamı için elimizden geleni yapmaya, projeler üretmeye devam ediyoruz, edeceğiz.

IRC.Kelebek.Gen.Tr Kelebek Script, bizlerin TICARICHAT bünyesinde, IRC’ye ilk atıldığımız dönemlerde, bir müşterilerimizin bizden istemiş olduğu bir proje idi.  Daha sonradan proje için ödeme gelmeyince, TICARICHAT ekibi olarak, Projenin daha işler hale gelmesi için işi ele aldık ve Kelebek Script ile IRC.Kelebek.Gen.TR’yi kullanıcılarla buluşturduk. Gelişme aşamasındaki detaylar bizde kalsın, ilahi taktir buymuş ki Kelebek Script ve IRC.Kelebek.Gen.Tr gibi güzel bir sunucuyu Türkiye’ye kazandırdık.

Kelebek Script’in ilk çıktığı zamanlarda, Kelebek Script benim diyenden tutun, bunu çaldınız diyene kadar birçok şey söylendi. Hatta Kelebek Script içinde Trojan ve Virus var, insanlara zarar verdiğimiz dahi söylendi. Oysaki, bizlerin temel amacı olan, insanların güzel ortamlarda buluşmasını sağlamak, kaliteli chat yapmasını sağlamak, amacı ve düşüncelerimizi uygulamaya sokma yarışımız, bizi karalama mantalitesindeki kişilerin, bu söylenenlerininin hep önüne geçti. Amaçlarımız moral ve motivasyonumuzu hiçbir zaman kaybetmememizi sağladı. Bir ara, başarımızla alakalı kırılma noktalarında, ozamanlar büyük sunucu olarak lanse edilen sunucuların forum sayfalarında, sunucu giriş global mesajlarında, Kelebek Script’i karalama kampanyaları ve içinde trojan bulunuyor imajını yayma girişimleri ile de karşı karşıya kaldık. Pes etmedik.

Bunların hepsini; yapana neden yaptın, başarına neden başardın mantığının, Türkiye modelinin, IRC ve Internet dünyasına yansıması olarak düşündük. Hedeflerimizden hiç taviz vermedik, parayla yapılabilecek şeyleri parayla, bilgiyle yapabileceklerimizi bilgiyle öğrenerek, kendi öz kaynaklarımız içinde kendimizi geliştirerek yaptık. Yapamadıklarımız içinse asla üzülmedik küsmedik, bilmediklerimizi öğrenmek için her zaman mücadele ettik. Halada ediyoruz. Bu işi bir sistem haline döktük, Kelebek Script ve sunucusunu bir sistemler bütünü haline soktuk. Öyle ki, hala bu sistem devam etmektedir.

Kelebek Script ve IRC.Kelebek.Gen.Tr Türkiye’de Temiz İnternet, Temiz Chat söyleminin öncüsü olmuş sunucuların başında gelir. Hatta öyle ki, internet dünyasında, Türkiye coğrafyasında bir şeyler yapmaya çalışan, ister bireysel isterse çoğul ortamlardaki tüm yeni projelerin alanında yetişmiş insan gücünün temelidir. IRC ve Chat alanında, Kelebek Script ve IRC.Kelebek.Gen.Tr denildiğinde yapılan güzel söylemlerin hepsi, bizlerin Chat’e kattığımız değerden kaynaklanmaktadır bundan eminiz. Şımarmıyoruz, Gururluyuz.

Kelebek Script’i sahiplenen ve sağda solda benim, çaldılar, lanet olsun gibi söylemlerle kendisine prim sağlamaya çalışan kişilerde hala maalesef var. Kelebek Script bir markadır. Türk Patent Enstitüsünün, vermiş olduğu belgeye göre Kelebek Script; İnternet Sunucularına giriş hizmeti ve Sohbet imkanı sağlamak konusunda adımıza tescillidir. Tescil işlemlerimizi yapmış olmamıza rağmen hala Türk Hukuk Sistemi dışında bir oluşum bekleyip, kısaca laf ebeliği ile, bizce, Chat ve Chat ortamındaki insanlara verilmiş olan değeri kabul etmeyip, hala insanların kafasını bulandırmakta olan kişilere gereken cevaplar gerekli yasal zeminlerde verilecektir emin olun. Bunu biz yapmasak bile Kelebek Script ‘i kabul edip, seven, onunla paylaşımlarda bulunan kullanıcılarının zoru ile yapılacaktır.

Bizler Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler Kelebek Script kullanıcılarına ne dediysek onu yapıyoruz. Bizler IRC ve Chat’e değer veriyoruz. O ortamlarda tanıştığımız ve görüştüğümüz insanların, sanaldan, yalandan ibaret olmadığını, Kelebek Script’e verdiğimiz değerle gösteriyoruz.

Kelebek Script’e verilen değerin, marka tescilinin ve bu kadar bağırtının kopma sebebi, bizlerin Kelebek Script kullanıcılarını özel kılmasındandır. Sizler özelsiniz. Sizler Kelebek Script kullanıcısınız. Her şey sizler için.

Hakkımızda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ufukkayhan……izmirLe13 Nisan 2009

Çok yazıldı çizildi, herkes Kelebek Script?i sahiplendi, bizler ise yıllardır hedefimiz olan KALİTELİ CHAT söylemlerimizin peşinde koştuk, hiç konuşmadık artık bizimde konuşma zamanımız geldi hatta geçiyor bile.

allah kolaylık versin

Scream25 Nisan 2009

Kelebek`i daha iyi yerlerde ve Daha güzel Günlerde görecegimizden şüphem yok.

IRC.KELEBEK.GEN.TR

eX desk02 Mayıs 2009

Bir marka olmuş olan KBSC daha iyisinide alacak bundan iyi kotu kmsenin suphesi yok

bARbAR02 Mayıs 2009

Kelebek hiç bir zaman sınırı olmayan bir markadır. Her zaman zirvede olacaktır..

FBI03 Mayıs 2009

Hep birlikte ileri ve daha da ilerilere.. Farkımız birlikte hareket etmemiz.. Kelebek bir ekiptir.. Kaliteli sohbetin adresi Kelebek.gen.tr`dir..

DesigneR04 Mayıs 2009

Gerçekten kendini doğru ve iyi ifade eden bir yazı olmuş..Elinize sağlık.

DarkeLf08 Mayıs 2009

Dıyoruz ya hep anlatılmaz yasanır…?

Bizi tanıyanlar kelebekimizi tanıyanlar ıyı bılıyorlarki KELEBEK var oldugu surece kimse aksini ispat edemıcektır.

KELEBEKLER ÖZGÜRDÜR…

ArmeDia10 Mayıs 2009

Doğrular her zaman acıdır. Başarımıza katlanamayanlar için güzel cevap olmuş.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

Kelebek Final

Kelebek Final 03 Nisan 2011

Kelebek Script v.6

Kelebek Script v.6 29 Ocak 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Özledim Makyaj ile yüz kusurlarınızı gizleyin KURSAN MOBİLYA İnternete ne kadar bağlı kalıyoruz? Kelebek Etkisi HIV NEDİR?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır