Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Müzik Kanalı

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek Müzik Kanalı
Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Script`in webli kanal sistemine bir kanal daha eklendi.

Kelebek Script v. Elite ile, #müzik kanalına girdiğinizde, güzel bir sürpriz ile karşılaşıyorsunuz ve müzik arama sistemi karşınıza geliyor. Tamamen türkiyede bir ilk olan sistem, KBSC ekibi tarafından hayata geçirilmiş durumdadır.

Kelebek Script yeniliklerle sizleri şaşırtmaya devam edecektir bunada emin olabilirsiniz. Yeni yapılacak olan kanallar arasında, sırayla iddaa, video, gibi arama kanallarıda aktif edilecektir. 

Müzik kanalına girdiğinizde, arama kutusundan istediğiniz sanatçı veya şarkıyı arayarak, aradığınız konuda birden fazla seçenek çok başarılı birşekilde ekranınızda görülebilmektedir. Arama sonuçlarının üstüne mouse ile tıkladığınızda direk şarkıyı dinleyebiliyorsunuz.  Müzikler hiçbir şekilde bilgisayarınıza indirilmemekte veya bir kod girmek zorunluluğunuzda bulunmamaktadır. 

Dilerseniz aradığınız şarkılar ve müziklar konusunda çıkan listede hepsini çal özelliğinide kullanarak listelenen tüm şarkıları sırasıyla dinleme imkanı yaratabilirsiniz.

Yapılan çalışmada, müzik ve mp3lerin hiç bir şekilde kelebek sunucularında  barındırılmadığı açık açık yazılmıştır. KBSC ekibinin yapmış olduğu bu çalışma çok yakında değişik çalışmalarlada karşımıza gelecektir.  Kelebek Script ile kelebek sunucularına bağlandığınızda yapmanız gereken tek şey müzik kanalına girmek ve istediğiniz şarkıyı dinlemektir.

Sistem KelebekBlog ekibi tarafından yürütülmekte olup, yeni özellikler için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kelebek Müzik Kanalı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

K4q4n01 Eylül 2011

elinize saglık ama bence daha iyiside yapıla bilir

Musti02 Mart 2012

KELEBEK Her Zaman Herşeyin En Güzelini Üretmeye Devam Edecektir…

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Final

Kelebek Final 03 Nisan 2011

Kelebek Script v.6

Kelebek Script v.6 29 Ocak 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Dizideki Bir Sahneye Gözler Fena Takıldı! Lavanta EREL İNTERNET HİZMETLERİ Zor yaşam,Kolay çözüm CyberFoot 2011 nedir? MODEMLERLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır