Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script Hakkında

Ana Sayfa » Kelebek Hakkında » Kelebek Script Hakkında
Kelebek Script Hakkında

mIRC Nedir? Dünya üzerinde çığır açan programlardan biri olan mIRC ilk çıktığında, insanlar, aynı ortamda birden fazla kişi ile sohbet etmenin ne kadar hoş bir şey olduğunu öğrendiler. Bugün çıkan diğer programlar, sohbeti kolaylaştırsa da, mIRC’in yerini dolduramıyor. Bunun sebepleri yazılı chat’in gizemimidir yoksa, konuşmak yerine yazmayı seven insanlardan mıdır bilinmez, ancak mIRC ve IRC, insanlar ve fanatik kullanıcıları için birer tutku olmaya devam ediyor. .

mIRC Khaled Mardam-bey’in yazmış olduğu, eş zamanlı chat alt yapısını oluşturan programın adıdır. Bu program açık kod mantığı ile, kullanıcılarına düz sohbet etme, komutlar yardımı ile IRC üzerinde görevler yapabilme hakkı sağlamıştır. Bu görevler sunucu yönetimi, odalar ve yetkiler atanması hizmetleri şeklinde sıralanabilir. IRC insanlarin bir program yardımı ile topluca sohbet edebildikleri ender alanlardan biridir. İyi bir IRC yöneticisi olmak için iyi derecede mIRC kullanıcısı olmak gerekmektedir. İşte bu aşamada Kelebek Script devreye giriyor.

Kelebek Script Nedir? Kelebek Script size, iyi bir IRC yöneticisi olmak için, mIRC’i iyi derecede bilmenize gerek yok dercesine, her şeyi zaten panelleri ve menüleriyle kullanmanızı sağlıyor. Kelebek Script kolaylığın anahtarımıdır, yoksa, tembelliğin başlangıcımıdır bilinmez, Kelebek Script’in IRC tutkunlarının bir çoğunun hayatında önemli bir yeri olduğunun farkındayız.

Kelebek Script’i mIRC üzerine kodluyoruz. mIRC’in ana yasalarına zarar vermeden, elimizden geldiğince Scripting mantığı içerisinde, farklı programlara dönüştürmeden, Kelebek Script olmak üzere yolumuzda devam ediyoruz.

Kelebek Script Türkiye’de Türkçe Mirc’in öncüsü konumunda olup, Sohbet = Kelebek düşüncesini birçok insana kabul ettirmiş durumdadır. Kelebek Script zaman içerisinde bir program olmaktan çok, savunulan bir olgu olmaya başlamıştır. Kelebek Script’i bizler, Internet üzerinde olduğumuz sürece, mIRC ayakta kaldığı sürece, savunup, geliştirmek için çaba sarf edeceğiz. Kelebek Script kısa süreli bir geçmişe rağmen, çok sevgilinin tanışma sebebi, çok arkadaşın buluşma sebebi, farklı dünyaların yakınlaşma sebepleri olarak karşımıza çıktı. Bugünden sonrada Kelebek Script, Güzel insanların, İnternet Üzerinde, Chat Sohbet yapmasını sağlamaya devam edecektir.

Kelebek Script bazen bir sohbet aracıdır, bazen paylaşım, bazen arama aracıdır. En belirgin özelliği, İnsanları bir birine yakınlaştırmasıdır. Kolay kullanımı, geniş menüleri ile insanların, farklı şeyler yapabildiği ender programlardan biridir. Kelebek Script’i dahada geliştirip sevenlerine sunmak mecburiyetinde olduğumuz gerçeğini inkar etmiyoruz. Aksine chat yapmayı seven insanların bizleri desteklediği sürece, Kelebek Script ile biz bunu başaracağımızdan eminiz.

Kelebek Web : www.kelebek.gen.tr
Kelebek Offical : www.kelebekscript.com.tr
Kelebek Türkçe: www.kelebekturkce.com
Kelebek Sohbet: www.kelebeksohbet.com
Kelebek Media: www.kelebekmedia.com

Bu siteler harici indireceğiniz Kelebek Script’lerin coğu sahtedir. Kelebek Script, Gül Ajans Reklam Ltd. Şti. Klavye Bilgisayar Güvencesindedir.

mail: kelebek@kelebek.gen.tr
Kline: kline@kelebek.gen.tr
economist : ismail@klavye.com.tr
skype: klavyebilgisayar
tel: 03805142899
fax: 03805142899
offical web: www.kelebekscript.com.tr

Kelebek Script Hakkında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ibrahim25 Şubat 2010

KeLeBek Bir AyrıCaLıktır..KeLebek Bir BağımLıLıktır Tedaviside Yoktur..KoLay GeLsin..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi ATATÜRK’ün Güzel Sanatlar ve Sanatçı İle İlgili Sözleri 10-13 Nisan Facebook Protestosu iPhone 5 fırsatçılığı Yardım İhbarı ‘Ağa’ gibi oturup diz kapağınızı bozmayın AŞKI-İFLAS

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır