Kelebek Script Web Kanal Sistemi – Okey Kanalı

kelebekokeyKelebek Script`in webli kanal sistemini, Kelebek Script Elite kullanan herkes bilir.

Size Kelebek Script v.Elite üzerinden nasıl okey tavla oynayabileceğinizi anlatacağız. Hatta Facebook da yüzlerce kişinin bu uygulamarı oynarken, sizin hem kelebek üzerinde chat yapma zevkini hemde facebook üzerinde oyun oynama zevkinizi nasıl katlayabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.

Kelebek Script üzerinden, Okey, Batak, Tavla oynamak artık çok basit. Yapmanız gereken aslında tek şey, Kelebek Script v.Elite ye sahip olmak, script ile sunucumuza bağlanmak ve, #okey kanalına giriş yapmaktır.

İşte bukadar basit. Siz #okey kanalına giriş yaptığınızda Kelebek Script sizin için, #okey kanalını webli kanal sistemine çevirecek ve Facebook `a explorer üzerinden bağlandığınız gibi, Kelebek Script webli kanalı sistemi üzerinden de aynı güvenlikle bağlanıp, istediğiniz oyunu oynama zevkini yaşayacaksınız.

Kelebek üzerinde hem chat yapabilir, hemde oyun oynayabilirsiniz. Farklı pencerelerde gidip gelmeden, tek bir pencereye bakarak, iki işi bir arada yapabilirsiniz. Hatta bölünen sayfanedeniyle, sayfanın altındaki chat alanından kanaldaki arkadaşlarınızla çok rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Bu uygulama Kelebek Script v.Elite özelliği olup, Kelebek Scriptler`deki güzel uygulamalardan sadece biridir. İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar

“Kelebek Script Web Kanal Sistemi – Okey Kanalı” için bir cevap

  1. Kod Mastering MesqeN

    harika bir sistem bu nescafe gibi 3 bir arada kelebek script ile hepsi 1 Arada :)

Bir cevap yazın