Kelebek Script Hakkında

mIRC Nedir? Kelebek Script Nedir? Dünya üzerinde çığır açan programlardan biri olan mIRC ilk çıktığında, insanlar, aynı ortamda birden fazla kişi ile sohbet etmenin ne kadar hoş bir şey olduğunu öğrendiler. Bugün çıkan diğer programlar, sohbeti kolaylaştırsa da, mIRC’in yerini dolduramıyor. Bunun sebepleri yazılı chat’in gizemimidir yoksa, konuşmak yerine yazmayı seven insanlardan mıdır bilinmez, ancak mIRC ve IRC, insanlar ve fanatik kullanıcıları için birer tutku olmaya devam ediyor. .

mIRC Khaled Mardam-bey’in yazmış olduğu, eş zamanlı chat alt yapısını oluşturan programın adıdır. Bu program açık kod mantığı ile, kullanıcılarına düz sohbet etme, komutlar yardımı ile IRC üzerinde görevler yapabilme hakkı sağlamıştır. Bu görevler sunucu yönetimi, odalar ve yetkiler atanması hizmetleri şeklinde sıralanabilir. IRC insanlarin bir program yardımı ile topluca sohbet edebildikleri ender alanlardan biridir. İyi bir IRC yöneticisi olmak için iyi derecede mIRC kullanıcısı olmak gerekmektedir. İşte bu aşamada Kelebek Script devreye giriyor.

Kelebek Script Nedir? Kelebek Script size, iyi bir IRC yöneticisi olmak için, mIRC’i iyi derecede bilmenize gerek yok dercesine, her şeyi zaten panelleri ve menüleriyle kullanmanızı sağlıyor. Kelebek Script kolaylığın anahtarımıdır, yoksa, tembelliğin başlangıcımıdır bilinmez, Kelebek Script’in IRC tutkunlarının bir çoğunun hayatında önemli bir yeri olduğunun farkındayız.

Kelebek Script’i mIRC üzerine kodluyoruz. mIRC’in ana yasalarına zarar vermeden, elimizden geldiğince Scripting mantığı içerisinde, farklı programlara dönüştürmeden, Kelebek Script olmak üzere yolumuzda devam ediyoruz.

Kelebek Script Türkiye’de Türkçe Mirc’in öncüsü konumunda olup, Sohbet = Kelebek düşüncesini birçok insana kabul ettirmiş durumdadır. Kelebek Script zaman içerisinde bir program olmaktan çok, savunulan bir olgu olmaya başlamıştır. Kelebek Script’i bizler, Internet üzerinde olduğumuz sürece, mIRC ayakta kaldığı sürece, savunup, geliştirmek için çaba sarf edeceğiz. Kelebek Script kısa süreli bir geçmişe rağmen, çok sevgilinin tanışma sebebi, çok arkadaşın buluşma sebebi, farklı dünyaların yakınlaşma sebepleri olarak karşımıza çıktı. Bugünden sonrada Kelebek Script, Güzel insanların, İnternet Üzerinde, Chat Sohbet yapmasını sağlamaya devam edecektir.

Kelebek Script bazen bir sohbet aracıdır, bazen paylaşım, bazen arama aracıdır. En belirgin özelliği, İnsanları bir birine yakınlaştırmasıdır. Kolay kullanımı, geniş menüleri ile insanların, farklı şeyler yapabildiği ender programlardan biridir. Kelebek Script’i dahada geliştirip sevenlerine sunmak mecburiyetinde olduğumuz gerçeğini inkar etmiyoruz. Aksine chat yapmayı seven insanların bizleri desteklediği sürece, Kelebek Script ile biz bunu başaracağımızdan eminiz.

Kelebek Script Download
Kelebek Web :
  www.kelebek.gen.tr
Kelebek Offical : www.kelebekscript.com.tr
Kelebek Türkçe: www.kelebekturkce.com
Kelebek Sohbet: www.kelebeksohbet.com
Kelebek Media: www.kelebekmedia.com
Kelebek Elite : www.kelebekelite.com

Bu siteler harici indireceğiniz Kelebek Script’lerin güvenliğinden emin olmak için indirme linkini iyice araştırmanızı öneririz.  Kelebek Script, Gül Ajans Reklam Ltd. Şti. Klavye Bilgisayar Güvencesindedir.

mail: kelebek@kelebek.gen.tr
Kline: kline@kelebek.gen.tr
economist : ismail@klavye.com.tr
skype: klavyebilgisayar
tel: 03805142899
fax: 03805142899
offical web: www.kelebekscript.com.tr

Yorumlar

“Kelebek Script Hakkında” için 12 cevap

 1. Darkplace avatarı
  Darkplace

  Herzaman ( Kelebek Script )

 2. Scream

  Farki bizimle keşfedin.

  IRC.KELEBEK.GEN.TR

 3. bARbAR avatarı
  bARbAR

  KALİTE VE GÜVENİN TEK ADRESİ
  ==> http://www.kelebek.gen.tr <==

 4. FBI avatarı

  Kelebek.Gen.tr Farkı=> Çalışmaları,Projeleri

 5. DarkeLf avatarı

  Paylasım ıcın tesekkurler anlatmaya gerek yok KELEBEK fark ve tarz yaratır.

  İrc.Kelebek.Gen.TR & http://www.kelebekforum.com

 6. ArmeDia avatarı
  ArmeDia

  Gel gör hisset ve zevkini çıkar = KELEBEK

 7. ismail gül

  Bazıları yapar, bazıları bakar.!

  JAVA İLE SOHBET JAVASİZ SOHBET

 8. HüseyiN ŞeneL

  FOREVER KELEBEK Bizi izLemeye Devam Edin..

 9. Mert Işık

  Kelebek.Gen.TR Fark Yaratır aNı Yaşa ;)

 10. amedeyus
  amedeyus

  Gelıp gorup hıssetmek Lazım
  KELEBEK.Gen.Tr

 11. Rıdvan BÜYÜKERDİNÇ
  RiDoNe

  Farkı hisset sohbeti yakala makaranın tadına var ;)
  IRC.Kelebek.Gen.TR // http://www.kelebekforum.com

Bir cevap yazın