Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Serbest

Ana Sayfa » Serbest

Biliyor musunuz? 28 Haziran 2012 Okunma 0 Yorum

23 milyon vatandaşın ehliyeti değişecek!
23 milyon vatandaşın ehliyeti değişecek!Emniyet Genel Müdürlüğü, sürücü belgelerinin Avrupa Birliği (AB) kriterlerine uygun hale getirilmesine yönelik çalışmada sona geldi. Çalışmaların tamamlanmasıyla 23 milyon vatandaşın ehliyeti değiştirilecek. Yeni ehliyetler, AB ülkelerinde de geçerli olacak.

Makaleler 10 Mayıs 2011 Okunma 0 Yorum

Yürüyen Merdivenler
Yürüyen MerdivenlerBu konuyla alakalı yazı ve yorumları görmeden önce sadece haberlerde bir kaç kare görüntüyü gördüm ve direk şunu düşündüm.

Makaleler 10 Mayıs 2011 Okunma 0 Yorum

Çılgın Projelere İhtiyacımız Var
Çılgın Projelere İhtiyacımız VarTaze konu; medya ve vatandaşın dilinde “ÇILGIN PROJE” dolaşıyor. İstanbul`un içinde bir ada ve iki yarım ada olması anlatılıyor.

Makaleler 10 Mayıs 2011 Okunma 0 Yorum

Bugün sabah olmadı onlar için
Bugün sabah olmadı onlar içinBugün bir haberle uyandım yine; Haberi uzun uzun anlatmayacağım, sadece tanıdık bir haber olması nedeniyle, OHA diyesim geldi yine. Oha ki, ne oha. Püsküllü kurdeleli hemde.

Serbest 06 Nisan 2011 Okunma 0 Yorum

Chat – Sohbet
Chat – Sohbet Kelebek Sohbet Girişi Güvenli, Huzurlu, Kaliteli ve Zevkli Chat Sohbet Sayfaları Nickiniz: Şifreniz:   Kelebek IRC Sunucusuna, esChat Java uygulaması ile, güvenle bağlanabilirsiniz.

Serbest 03 Nisan 2011 Okunma 0 Yorum

Türk Tarihindeki Dandanakan Savaşı
Türk Tarihindeki Dandanakan SavaşıDandanakan Savaşı Selçuklular ile Gazneliler arasında yapılan, Selçukluların başarısıyla sonuçlanan savaş (1040). Bu savaş, Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun kuruluşuna temel oldu. Selçukluların bağımsızlıklarını elde edişleri, Gazne devletinin itibarını sarsmıştı. Harezm valisi Altuntaşoğlu Harun, Selçukluları,...
Diğer Sayfalar : 12345İleri ›

POPÜLER İÇERİKLERSitemizdeki en popüler içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Nano teknoloji hakkında bilgilendirme Yumurta hakkında bilmedikleriniz FAHRİYE ABLA IRC Logger Hastalık Rehberi- H – KEMİRE KEMİRE YIKIYOR HASRET

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır