Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Pisi Pisine Ölümler

Ana Sayfa » Haber » Pisi Pisine Ölümler
Pisi Pisine Ölümler

ABD’de büyük bir bölümünü internet abonelerinin oluşturduğu ve kendilerine ‘Darwin ödülleri jürisi’ adını veren bir grup,dünyadaki en ‘pisi pisine’ ölümleri bir list halinde yayımladı.

1. Marko ve Roberto de Solisa adalı iki kardeş. Birbirleriyle pek iyi geçinemiyorlardı. Roberto ‘nun sık sık kendisiyle dalga geçmesine dayanamayan Marko, kardeşini, kafasına sıktığı tek kurşunla öldürdü. Buraya kadar her şey normal sayılabilir. Ancak anormal olan, Marko ile Roberto’nun yapışık ikiz olması ve aynı dolaşım sistemini paylaşması. Roberto’nun ölümünden 5 dakika sonra, kan dolaşımının durması sonucu Marko da hayatını kaybetti ve cinayet, intihara dönüştü

2. Listenin ikinci sırasında ise kamboçyalı iki askerin ölümü bulunuyor. Kamboçya da iki asker, patlamamış mayınla futbol oynamaya kalkınca hayatlarını kaybetti. Olayı ilginç kılan bir başka nokta, parçalanarak can veren iki askerin, Kamboçya ordusunun ‘en iyi mayın uzmanları’ arasında yer almasıydı.

3. ABD’nin Alabama eyaletinde 25 yaşındaki bir asker ise tükürme alışkanlığının kurbanı oldu. Pencerenin kenarına oturarak, tükürüğünü büyük bir tencere şeklindeki sokak lambasına isabet ettirmeye çalışan asker, dengesini kaybedip 11.kattan düştü.

4. New Hempshere eyaletinde ise 10 yaşındaki bir çocuk, kolasını çiviyle açmaya çalışırken hayatını kaybetti. Kolanın içindeki gaz basıncıyla fırlayan çivi, çocuğun boğazına saplandı ve çocuk yaşamını yitirdi.

5. JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ Yine ABD’de 21 Mart 1994 tarihinde meydana gelen bir olay ise ‘Darwin ödülleri jürisi’ tarafından özel ödüle layık bulundu. Amerikalı bir genç, bunalıma girerek 10.kattan aşağıya atladı. Aynı binanın 9.katında, gencin, birbiriyle sürekli kavga eden anne ve babası oturuyordu. 8.katta ise intihar eden gencin hayatını kurtarabilecek çelik bir ağ vardı. Gencin intihara kalkıştığı sırada, 9.katta anne ve babası yine kavga ediyordu. Eşine iyice sinirlenen baba,elindeki av tüfeğinin tetiğine bastı. Anne kendini yere atarak hayatını kurtardı,ancak tüfekten çıkan saçmalar, o sırada 9.katın hizasında bulunan gencin başına isabet etti.

Pisi Pisine Ölümler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

DewiLKinG27 Aralık 2009

bunu da okumuştum önceden.Çok komikLer. ne diyebiLiriz ki işte syLencek birşey buLamıyorm :) TşkrLer paylaşım için.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Turkiye’de E-ticaret Raporu 2009 NUR ANADOLU MATBAACILIK Spamfilter BENİM SEVDAM İLETİŞİM SANATLARI Akciğer Enfeksiyonları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır