Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Traffic Trade Sistemleri ve Seo Google

Ana Sayfa » internet » Google » Seo » Traffic Trade Sistemleri ve Seo Google
Traffic Trade Sistemleri ve Seo Google
traffic-tradies

traffic-tradies

SEO ile ilgilenen tüm webmasterların ilk olarak hedefinde kendi sitesine link sağlamak vardır. Türk webmaster sitelerinde sadece bu amaç için oluşturulmuş link takası bölümleri yer alıyor.Defalarca bu uğraşların boşa olduğu yazılsa çizilse de aktif olarak devam eden bölümler. Yaklaşık 4-5 senedir süren bu gelenek gün geçtikçe etkisi azalararak SEO çalışması yapan webmasterları sonuç açısından tatmin etmez duruma getirdi.

Türk webmaster piyasasında durum böyle iken; yabancı webmasterar bu işi hem  geliştirmişler hem de daha mantıklı hale getirmişler. Bilindiği üzere Google sadece faydalı sitelere link verilmesini ve linkin de verilen siteye hit göndermesine önem veriyor.Bu konu üzerine yaptığım araştırma genel olarak İngilizce oyun siteleri üzerinden olacak. Anlattığımız yöntemleri uygulayarak, yüksek Pagerank ve Alexa değerine sahip kaliteli linkleri işbirliği yaparak ücretsiz elde etmeniz mümkün.

Öncelikle sistemi tanıtarak başlayalım. Sistemin mantığı, çok büyük çaptaki oyun sitelerinin ürettiği flash dosyalarını internet sitelerine yaymak için yaptığı bir ödüllendirme olarak görülebilir. Zaten Türk oyun sitelerin de bu sitelerin ürettiği pek çok dosya mevcut halde bulunuyor. Bu sitelerden BubbleBox.com, GamesFree.ca,GamezHero.com gibi çok yüksek hite sahip  siteler dikkat çekiyor. Bu sitelere link ekleyebilmeniz için ilk etapta sitelerin ürettiği flash dosyalarınından kendi isteğiniz kadar kendi sitenize yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra ?Add Your Site? linkini kullanarak sitenizin bilgilerini karşı siteye yolluyorsunuz ve birkaç gün içinde onaylanmış olarak sitenizin linki çıkmaya başlıyor.

Bu sitelerdeki link mantığı sizin eklediğiniz dosyaların veya linkin faydasına göre işliyor. Siz karşı siteye ne kadar fayda sağlarsanız, o site de size o kadar fayda sağlamış oluyor. Belirttiğimiz 3 örnek sitede çıkabilmek için yüksek hitli sitenizin olması gerekiyor.Bunun yanında BubbleBox.com?dan eklediğiniz bir oyun ile alt sayfasından linki anında alabiliyorsunuz. Böyle bir sitenin alt sayfasını es geçmemek gerekir; çünkü alt sayfası bile Pagerank 5 değerine ulaşmış durumda.  Eğer küçük çapta siteleniz varsa, biraz daha düşük seviyedeki traffic trade sistemlerine üye olabilirsiniz.

Traffic Trade Sistemleri ve Seo Google - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SEO

SEO 04 Mart 2010

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kelebek Etkisi 48 çekirdekli işlemci sadece bir pul büyüklüğünde. Akgünlük Raw Kaç bölüme Ayrılır? İşletim Gömülü Sistemleri Kredisi olan dikkat etsin!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır