Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek Script » Kelebek Müzik Kanalı

muzikKelebek Script`in webli kanal sistemine bir kanal daha eklendi.

Kelebek Script v. Elite ile, #müzik kanalına girdiğinizde, güzel bir sürpriz ile karşılaşıyorsunuz ve müzik arama sistemi karşınıza geliyor. Tamamen türkiyede bir ilk olan sistem, KBSC ekibi tarafından hayata geçirilmiş durumdadır.

Kelebek Script yeniliklerle sizleri şaşırtmaya devam edecektir bunada emin olabilirsiniz. Yeni yapılacak olan kanallar arasında, sırayla iddaa, video, gibi arama kanallarıda aktif edilecektir.

Müzik kanalına girdiğinizde, arama kutusundan istediğiniz sanatçı veya şarkıyı arayarak, aradığınız konuda birden fazla seçenek çok başarılı birşekilde ekranınızda görülebilmektedir. Arama sonuçlarının üstüne mouse ile tıkladığınızda direk şarkıyı dinleyebiliyorsunuz.  Müzikler hiçbir şekilde bilgisayarınıza indirilmemekte veya bir kod girmek zorunluluğunuzda bulunmamaktadır.

Dilerseniz aradığınız şarkılar ve müziklar konusunda çıkan listede hepsini çal özelliğinide kullanarak listelenen tüm şarkıları sırasıyla dinleme imkanı yaratabilirsiniz.

Yapılan çalışmada, müzik ve mp3lerin hiç bir şekilde kelebek sunucularında  barındırılmadığı açık açık yazılmıştır. KBSC ekibinin yapmış olduğu bu çalışma çok yakında değişik çalışmalarlada karşımıza gelecektir.  Kelebek Script ile kelebek sunucularına bağlandığınızda yapmanız gereken tek şey müzik kanalına girmek ve istediğiniz şarkıyı dinlemektir.

Sistem KelebekBlog ekibi tarafından yürütülmekte olup, yeni özellikler için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

2 Comments

  1. K4q4n dedi ki:

    elinize saglık ama bence daha iyiside yapıla bilir

  2. Musti dedi ki:

    KELEBEK Her Zaman Herşeyin En Güzelini Üretmeye Devam Edecektir…

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2011 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList