Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek Hakkında » Cesur Kelebek

Türkiye`de chat, cohbet, muhabbet denince akla ilk gelen sosyal paylaşım platformlarından biridir

Kelebek

.

Bu söylemler bir günde, iki günde sağlanmadı. Yaşanan arkadaşlıklar, dostluklar ve paylaşımlar bu düşünceyi ortaya koymaktadır. Kelebek dünyasında, arkadaşlıklar ve dostlukların nasıl yaşandığını işin içinde olanlar çok iyi bilir. Kelebek`deki yaşam aslında, tam anlamıyla

kelebek

olmaktır bir anlamda.

Dostluk, Arkadaşlık ve Sevgi üzerine kurulu bir yaşam. Yeri gelir, paylaşmak konusunda büyük tartışmalar yaşanır, yeri gelir, hiç kimsenin gözü üç beş yıllık, geçmişini görmez, siler atar herşeyini. Bunların hepsi, arkadaş uğruna, dostluk ve sevgi uğrunadır. Yeri gelir, kendiliğinden bir protest yaşam haline gelir Kelebek yaşamı. Sırf yapılan haksızlığa boyun eğmemek, haklılığı insanlara gösterebilmek adına bir mücadeledir.

Kelebek bir yaşam ise, içindeki yaşayanlarda, yaşamın gerçekleridir. Kelebek`de bir gün yaşamak, artık sizin tedavisi olmayan bir hastalığa tutulduğunuzun, hastalıklı bir yaşama başlamanın başlangıcıdır. Hasta olmaktan korkmamak, Kelebek olmak için, cesur olmak gerekir. Kelebekler kadar cesur olmak gerekir.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2011 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList