Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek Hakkında » IRC Dünyasında Tek Marka Kelebek.Gen.Tr

Kelebek denilince aklımıza gelen tek bir irc tek bir hizmet geliyorsa bu bizlerin ve sizlerin eseri olan irc.kelebek.gen.tr dir.

Sadece irc`le sınırlı kalmadık shel hizmetlerimiz forum hizmetlerimiz program download sitemiz haber sitemiz ve daha bir cok hizmetlerde sınır tanımadık tanımıyoruzda cünkü hizmette sınır yoktur.

Aslında anlatmaya gerek duymuyorum fakat bilmeyenler için sölemek gerekirse egerki kelebekte iseniz bu size bir pozitif avantaj sağlar, çünkü tüm irc alemlerindeki en güvenli, en sağlıklı, en uyumlu irc platformu bizlere sunulmuş durumda.. Günden güne gelişmekte olan kelebek scirpt ve irc.kelebek.gen.tr her gecen gün yeniliklerine bir yenilik daha katıyor.

Daha düne kadar paralı aldıgımız BnC sistemi kelebek.gen.tr aracılığıyla bedava hizmetimize sunulmus durumda. İşte diyorum ya fazla söze gerek yok cünkü kelebek.gen.tr tüm irc alemlerine nazaran yenilikleri ve ilkleriyle fark yaratıyor.

Sebepsiz olsa gerek suanda irc dünyasına bakıldıgında bir cok sunucuda para karsılıgı kanal yetki oper vb. şeylerden yararlanılıyor. Oysaki kelebek irc network`unde para ile hiçbir kanal yetki oper alınmaz ve satılmaz bunun aksini kimse söyleyemez çünkü, bu tip muhabbetler sunucu üzerinde hiç bir şekilde kabul görmüyor. Kelebek tescillenmiş bir markadır. Günümüzde sizlere bir klavyenin neler yaratabilcegini ve neler yapabilecegini tek bir kelimeyle sunabilen tek güç yine kelebek.gen.tr`dir.

Yavaş yavaş yazımın sonuna gelirken siz degerli okurlarımıza sunları belirtmek istiyorum;

1.Kelebek.Gen.tr de hepimiz bir aileyiz.

2.Güvenli Koruma Sistemleri Hizmetimizde

3.Kelebek.Gen.tr de kesinlikle virüs bulunmamaktadır.

4.Herkez saygı sevgi özveri güven cercevesinde rahatlıkla sohbet edebilir.

5.Bazıları Bakar,  Bazıları Yapar.

Bizler kelebek.gen.tr ailesi ve yönetimi olarak hep ilklere imzamızı atmayı bize deger veren gönülden baglı kalan sevgili kelebek.gen.tr kullanıcılarına borcluyuz. Bizler sizler oldukca hep ilklerle dolu bir  sunucu olmaya devam edeceğiz. Artık kelebek.gen.tr bir markadır, hemde irc dünyasında tek markadır.

Not: İlkler Bizim İşimiz Biz Yaparız Başkaları Bakar Kıyamet Bundan Kopar, KeLeBeK.GeN.tR farklılıkları irc dünyasında tüm kullanıcıların hizmetinde.

Kaynak:

4 Comments

 1. DewiLKinG dedi ki:

  Her kurumun her örgütün bir kurumsaL kimLiği imajı vardır.Bizimde internet aLeminde bir imajım var.KeLebek dendiği zaman sadece akLa geLen kelebek.gen.tr’dir.

 2. RocK_BeniM dedi ki:

  Fazla söze gerek yok İrc denilince akla gelen ilk yer… “kelebek.gen.tr”

 3. ZaNzArAa dedi ki:

  Yıllardır kelebek.gen.tr de bulunmaktayım ve burda bir ailem var. kelebeğin bize sunmuş oldugu imkanlar sınırsız eger gercekten bir sohbet sitesi istiyorsanız kelebek.gen.tr yi muhakkak ziyaret etmelisiniz ve scrpt indirip sizde bu aileye katılmalısınız ben inanıyorumki bir kere girdinizmi birdaha buradan cıkamıcaksınız….

 4. RiDoNe dedi ki:

  Kelebek.Gen.TR başlı başına bir markadır. Kelebek denince akla sadece IRC gelmemelidir.Türkiyede çeşitli yeniliklere imza atmış olup ve bu projelerin sadece Kelebek.Gen.TR de olduğu çok açık ortadadır.İnşallah dahada iyi olacaktır ve bu sadece sizin destek ve sevginizle mümkündür.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2010 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList