Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script® v.Sohbet Kurulum

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek Script® v.Sohbet Kurulum
Kelebek Script® v.Sohbet Kurulum

Kelebek Script Koderleri tarafından tekrar güncellenen, Türkiye’de mIRC Scriptler içerisinde büyük ilgi uyandıran Kelebek v.Sohbet’i tekrar sizlere ayrıntılı bir şekilde tanıtacağım.

Her daim Kelebek Projelerinden ve Çalışma prensiplerinden bahsediyoruz. Üzerinde önemle durduğumuz ve vurguladığımız konu ; Kelebek.Gen.TR’nin gerçek dostluk ve arkadaşlık üzerine kurulmuş bir sohbet portali olduğudur.Tüm yöneticilerinin tek düşüncesi Kelebek Kullanıcılarının rahat ve huzurlu bir şekilde vakit geçirmesidir.Bu amaç ve doğrultuda çalışan Kelebek Script Koderleri tüm Kelebek Script’in sürümlerinde Güncelleme ve Revizyona gitmektedir.

Kelebek Script’in tüm sürümlerini ;

www.kelebek.gen.tr
www.kelebekscript.com.tr  Kelebek.Gen.TR’nin diğer tüm sitelerinden bulup indirmeniz mümkündür.

Sizlere bu yazıda Kelebek v.Sohbet’in özelliklerinden bahsedeceğim.Akabindeki tüm yazılarımızda yine Kelebek v.Sohbet’in özelliklerini,menülerini tek tek açıklayacağım.

Kelebek v.Sohbet’i sitemizden indirdiniz.Artık kuruluma başlamanız için hiç bir engel yoktur.

Kelebek v.Sohbet’in exe’lenmiş kurulumuna tıkladığınızda karşınıza yukarıdaki pencere gelicektir.İLERİ seçeneğine tıklayıp kuruluma devam etmelisiniz.

Kuruluma devam ediyoruz.Yukarıdaki pencerede de görüldüğü üzere Kelebek v.Sohbet’i istediğiniz klasör içerisine kaydedebilirsiniz. Buradan da İleri butonuna basıp kuruluma devam ediyoruz.Böylece Kelebek v.Sohbet’i artık bilgisayarımıza başarılı bir şekilde yüklemiş oluyoruz.

Kelebek Scriptlerin hiç bir sürümünde virüs bulunmamaktadır.KBSC yapımcıları tüm versiyonları belirli ve düzenli bir aralıklarda Virüs Taramasından geçirmektedir.Bu nedenle Kelebek Scriptler güvenli bir şekilde kullanılabilir.

   

Yukarıdaki pencere karşınıza çıktığında artık Kelebek v.Sohbet ile keyifli zaman geçirmeye hazırsınız demektir.Türkiye’nin İlk ve Tek Marka Tescilli mIRC Script’i olan Kelebek Script güvenli ve huzurlu bir ortamda sohbet,arkadaşlık,eğlence ve dostluk edinebileceğiniz keyifli bir pencereden sizlere merhaba diyor..Keyfini Çıkarın.

Kelebekler Özgürdür…

Kelebek Script v.Sohbet Download Linkleri

Kelebek Script v.Sohbet [Exe] DosyasıKelebek Script v.Sohbet [Zip] DosyasıKelebek Script v.Sohbet [Rar] Dosyası

 

 

 

Not : Tanıtımlarımız diğer yazılarımızda ayrıntılı bir şekilde devam edecektir.Diğer yazılarımızı takip ediniz.

Kelebek Script® v.Sohbet Kurulum - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

FBI28 Temmuz 2009

Gerçektende güzel ve kullanışlı bir script Designer arkadaşımızda tanıtımını çok güzel bi şekilde yapmış diyebilirim. Scriptin yapımında emeği geçen herkese teşekkürler.. Kelebek.gen.tr`ye böle bi script yakışır..

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Müzik Kanalı

Kelebek Müzik Kanalı 17 Temmuz 2011

Kelebek Final

Kelebek Final 03 Nisan 2011

Kelebek Script v.6

Kelebek Script v.6 29 Ocak 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bağırsak iltihabı için şifalı bitki türleri Norveç de görülen UFO Muhabirleri İzlerken Resmen Kan Şekerim Yükseliyor GEL Büyük Yalnızlık KELEBEKLERİN OPTİK BİLGİSİ

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır